Dabar populiaru
15min be reklamos

Jonušo Radvilos rūmams – tarptautinis konkursas

Paskelbtas Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, tarptautinis atviras architektūrinio projekto konkursas. Konkursą organizuoja Lietuvos dailės muziejaus įgaliota Lietuvos architektų sąjunga, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Vytautas Gabriūnas. Vilnius. Radvilų rūmai. XVII a. retrospektyva. 1989 m
Vytautas Gabriūnas. Vilnius. Radvilų rūmai. XVII a. retrospektyva. 1989 m / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip pažymima Lietuvos architektų sąjungos pranešime, konkursu siekiama išrinkti geriausiai paveldosaugos, urbanistinius, architektūros ir funkcinius aspektus bei kitus reikalavimus, išvardintus šiose konkurso sąlygose ir jų prieduose, atitinkančią Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, projekto architektūrinę idėją.

Po architektūrinės idėjos išrinkimo iš konkurso laimėtojo neskelbiamų derybų būdu numatoma įsigyti projektinių pasiūlymų, techninio projekto ir tvarkybos darbų projekto, pagrindinių pastato erdvių interjerų projekto parengimo, statybą ir tvarkybą leidžiančių dokumentų gavimo bei statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

Konkurso laimėtojams skiriamos premijos:
I vieta – 12 000 Eur
II vieta – 8 000 Eur
III vieta – 5 000 Eur

Pateikimo terminas – 2021 m. rugsėjo 2-oji.

Detali konkurso informacija Centriniame viešųjų pirkimų portale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką