Dabar populiaru

Ką rinktumėtės: turėti darbo kambarį miško slėnyje ar ant ežero kranto?

Pušų ošimas, žolės ir gėlių kvapas, besiverždamas pro pravirą langą kutena uoslę, kol jūs dirbate savo jaukių namų darbo kambaryje. Akys, pailsėdamos nuo ekrano, klajoja po išpuoselėtą veją ir medžių viršūnes. Ar norėtumėte tokio idiliško gyvenimo? Neabejojame, kad bent retkarčiais apie tai pasvajojate. O kodėl nepavertus viso to realybe?
Darbas gyvenant ant ežero kranto
Darbas gyvenant ant ežero kranto / Partnerio nuotr.

Juk vis daugiau žmonių nuosavuose namuose įsirengia darbo kambarį, pritaikytą nuotolinei veiklai. Akivaizdu, kad namų, su atskiru darbo kambariu, paklausa šiuo metu ypatingai didelė. O jei būtų galimybė nuosavą darbo kambarį turėti prie miško arba ant ežero kranto, ką pasirinktumėte?

LINI nekilnojamojo turto vystymo grupė akcentuoja, jog ekonomišką, naujos statybos A+ energetinės klasės namą kurortiniame Trakų regione galima nusipirkti ir už 39 000 eurų. Todėl tai ne tik reali svajonė, bet ir praktiška investicija į savo bei vaikų ateitį.

Išsiilgusiems miško – „Green Valley“ namai su ypatingu vaizdu pro langus

Turbūt sutiksite, kad malonūs gamtos vaizdai, tyla ir pro langą dvelkiantis miško kvapas kur kas labiau motyvuoja bei įkvepia darbams nei šaltos biuro sienos, gatvėje dūzgiantys automobiliai ir įsitempę kolegų veidai? Galbūt ir nepavyktų visą laiką dirbti iš namų, tačiau iš sodybos visuomet grįžtumėte kupini jėgų, entuziazmo ir noro dalintis naujomis idėjomis.

Štai tokią galimybę suteikia individualių namų gyvenvietė „Green Valley“ įsikūrusi 8 km nuo Trakų ir 35 km nuo Vilniaus.

„Strategiškai patogios, didmiesčių pakraščiuose ir gamtos apsuptyje įsikūrusios, pernelyg neapgyvendintos erdvės įgyja vis didesnę paklausą nekilnojamojo turto rinkoje ir tampa puikia investicija tiems, kurie žiūri į ateitį“ – tikina LINI vadovas.

Partnerio nuotr./Darbas gyvenant miško apsuptyje
Partnerio nuotr./Darbas gyvenant miško apsuptyje

„Green Valley“ išskirtinumas – modernūs namai su panoraminiais langais į pušyną ir žalią slėnį. Be to, greta pradėtas sodinti didžiausias vynuogynas Lietuvoje. Subrendus itališkų vynuogių derliui, pagal senąsias tradicijas galėsite pasigaminti ypatingo skonio gėrimo.

Poilsiaudami jaukioje sodyboje visuomet galėsite išeiti pasivaikščioti po mišką ir pabėgioti jo takeliais, o vasarą maudytis netoliese esančiuose ežeruose. Ramybė, privatumas ir visos sąlygos įsikurti savo svajonių laisvalaikio erdvę – reali svajonė, kurią galite įgyvendinti jau dabar.

Gyvendami „Green Valley“ galėsite ne tik apsipirkinėti internetu, tačiau, prireikus, nuvykti ir į artimiausią parduotuvę, įsikūrusią už ~ 6,5 km, ar į Trakų arba Vilniaus prekybos centrus.

Taigi, gyvenimas atokiau nuo didmiesčio yra patogus, kaip ir mieste, tačiau „Green Valley“ rajone jūs būsite apsaugoti nuo intensyvaus užterštumo, nuolatinės įtampos keliuose ir kitų nemalonių dalykų, su kuriais tenka susidurti didmiesčių gyventojams.

Jums nebereikės laukti atostogų ir ieškoti vietos sodybose. Gamtos prieglobstyje, „Green Valley“ gyvenvietėje, jūsų lauks jaukus namas su visais patogumais, terasa, privačia laisvalaikio erdve ir viskuo, ką tik įsigeisite ten įsirengti. Gyvenvietėje bus įrengtos visos būtinos inžinerinės, komunalinės infrastruktūros padės užtikrinti saugų ir komfortišką poilsį, net jei atvyksite tik savaitgaliais ir atostogų metu.

Naujakuriai turės galimybę užsisakyti kompleksines sodybos priežiūros paslaugas už santykinai nedidelį periodinį mokestį. Visais pagrindiniais darbais, tokiais kaip žolės pjovimas, sniego kasimas, techninė priežiūra, bus pasirūpinta. Planuojama turėti net nuolatinius, ekologiškų maisto produktų tiekėjus, kurie reguliariai į gyvenvietę atvežtų šviežiai spausto sūrio, naminių kiaušinių ar net gardžiai kvepiančios naminės duonos.

Plačiau apie „Green Valley“ gyvenvietę skaitykite čia.

Partnerio nuotr./Green Valley
Partnerio nuotr./Green Valley

„Pakrantės namai“ – negalintiems gyventi be vandens pramogų

Jeigu turėtumėte galimybę dirbti iš namų, esančių ant ežero kranto, turbūt mielai juose užsiimtumėte savo veikla ne tik karantino metu, tiesa?

O pamėginkite įsivaizduoti, kad vasarą, vos tik įsigeidę galite eiti maudytis į ežerą, žiemą – čiuožinėti ant ledo, o visus metus – žvejoti. Puiku, tiesa? Tačiau dalis žmonių mano, jog įsigyti nekilnojamą turtą su namų valda naujame rajone labai brangus malonumas, o pigesnis variantas galėtų būti tik sena, apleista sodyba. „LINI Property Development ventures“ vystomas projektas Trakų rajone paneigia šias dvejones ir įrodo, kad galima įsigyti modernų, A+ energetinės klasės namą su visais komunaliniais patogumais už prieinamą kainą (nuo 69 000 eurų).

Vos už 300 metrų esantis Šventininkų ežeras su patogiais priėjimais prie vandens – tikras rojaus kampelis mėgstantiems rytinę mankštą ar jogą ant irklentės, romantiškus pasiplaukiojimus valtimi ar baidare. Čia mėgstamiausios pramogos įsikūrusios arti namų, todėl nereikės kas kartą krautis daugybės daiktų, reikalingų poilsiui prie vandens. Patirtos akimirkos bus vertos nuotraukų, kuriomis norėsis dalintis su draugais socialiniuose tinkluose.

„Pakrantės namų“ gyvenvietė įsikūrusi vos už 2 km nuo Vilniaus ribos. Tad namas šiame naujame rajone gali būti tiek nuolatine gyvenamąja vieta, tiek skirta poilsiui ar kūrybiniam darbui. Jau dabar čia kuriasi šeimos ir darni bendruomenė.

Partnerio nuotr./Pakrantės Namai
Partnerio nuotr./Pakrantės Namai

Vertinantiems ekologišką maistą – tai gera galimybė savo darže užsiauginti salotų, daržovių ir vaisių. „Pakrantės namų“ projektas pritaikytas modernioms šeimoms, svajojančioms ne tik apie gryną orą bei vandenį, bet ir ekonomiškus unikalaus stiliaus namus.

Plačiau apie „Pakrantės namai“ gyvenvietę skaitykite čia.

Partnerio nuotr./Darbas gyvenant ant ežero kranto
Partnerio nuotr./Darbas gyvenant ant ežero kranto

Ką išsirinktumėte?

„Green Valley“ gyvenvietė – tai pušų dvelksmas, ramybė, nuostabus vaizdas pro langus, kuomet nelieka net menkiausio ketinimo gulėti priešais TV ekraną, o norisi tik mėgautis kiekviena akimirka. Tai vieta, kurioje galite atitrūkti nuo įtampos ir pajausti, ką iš tiesų reiškia gyvenimas ir buvimas savimi.

„Pakrantės namai“ rajonas – tai vandens pramogos ir ežero tylos magija, paukščių balsų skambesys, paskendęs gardžios vakarienės aromatuose bei artimųjų juoke.

Visa tai ne pasakos iliustracija, o realybė, kurią galite susikurti ir jūs, jei tik nuspręsite. Dabar tam palankiausios kainos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką