Dabar populiaru
15min be reklamos

Kaune iškils daugiabučių kvartalas: investicijos sieks 16 mln. eurų

Kaune, Žemuosiuose Kaniūkuose, įgyvendinamas vienas didesnių pastarojo meto NT projektų. Netoli Lampėdžio ežero iškils daugiabučių kvartalas „Pušų apartamentai“, kurio gyvenamasis plotas sieks apie 12 tūkst. kvadratinių metrų. „Pušų apartamentų“ projekto bendra investicijų suma – 16 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Daugiabučių kvartalas „Pušų apartamentai“
Daugiabučių kvartalas „Pušų apartamentai“ / Bendrovės nuotr.

Žemieji Kaniūkai dėl patogios infrastuktūros yra vienas sparčiausiai atsinaujinančių rajonų Kaune. Pasak projektą įgyvendinančios bendrovės „Centromera“ direktoriaus pavaduotojos Vaidos Šidlauskienės, darnoje su gamta esantis ir aplinkai draugiškas būstas yra svarbus daugeliui pirkėjų. O ateityje ši tendencija tik stiprės.

„Pušų apartamentų“ projekto bendra investicijų suma – 16 mln. eurų. Gyvenamasis kompleksas įsikurs beveik dviejų hektarų sklype tarp Raudondvario plento, Įkalnės ir Ramybės gatvių. Keturiuose daugiabučiuose planuojama 240 butų, o bendras jų plotas sieks apie 12 tūkst. kvadratinių metrų.

Planuojami butai – nuo erdviai atrodančių kompaktiškų studio tipo iki turinčių 3–4 kambarius, kurių langai bus orientuoti į skirtingas pasaulio šalis. Butai pirmuose aukštuose turės didesnes nei įprasta terasas, kituose aukštuose – balkonus. Kiekviename name bus įrengta po du liftus.

Pro langus atsivers pušyno vaizdas

Gyventojams bus sudarytos sąlygos įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles, o pro langus atsivers greta esančio pušyno, kuriame planuojama puoselėti ir kitus įvairių rūšių augalus, vaizdas.

„Pušų apartamentų“ statybos darbai jau prasidėjo. Šiuo metu vykdomas I-asis statybų etapas. Numatoma visų etapų pabaiga – 2025 m.

Kurdama komforto klasės butų projektus, per 17 veiklos metų bendrovė „Centromera“ Kaune įgyvendino 32 daugiabučių statybą su beveik 750 butų juose. Tarp jų – gerai žinomi projektai „Parko apartamentai“, „Vytėnų namai“, „Sakura“, „Svajonių alėja“ ir kiti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką