Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos

Kaune pasirašytas vienas didžiausių nuomos sandorių

Verslo centrą BLC Kaune plėtojanti SBA nekilnojamojo turto bendrovė „Urban Inventors“ pasirašė ilgalaikės nuomos sutartį su sparčiai augančiu informacinių technologijų bendrovių klasteriu – „Blaster“. Vienas ryškiausių IT rinkos dalyvių naujajame BLC, šalia SBA atnaujintos Vienybės aikštės, nuomosis 3000 kv. metrų plotą, rašoma spaudos pranešime.
IT klasterio „Blaster“ biuro erdvės
IT klasterio „Blaster“ biuro erdvės / Artūro Valentos nuotr.

„Šis sandoris – tai dar vienas įvertinimas BLC verslo centrui, kurio 13-kos aukštų korpusas jau bus visiškai užpildytas nuomininkais, o bendras 20 000 kv. metrų ploto verslo centro užimtumas pasieks 90 procentų“, – sako „Urban Inventors“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

Prieš 5 metus įkurtą „Blaster“ klasterį sudaro keturios informacinių technologijų bendrovės: „TeleSoftas“, „SneakyBox“, „Adeo Web“ ir „Tandemum“.

SBA nuotr./Verslo centras
SBA nuotr./Verslo centras

„Pasibaigus karantinui ir persikėlus į naujas patalpas, „TeleSofto“ darbuotojai ir toliau galės rinktis darbo nuotoliniu būdu bei darbo biure kombinaciją. Biuro vidaus erdvių išdėstymas rengiamas teikiant prioritetą sveikos ir saugios darbo aplinkos užtikrinimui – atsisakysime atviro išplanavimo, viename aukšte įsikurs ne daugiau nei 2-3 komandos“, – sprendimą persikelti į BLC komentavo „TeleSofto“ vadovas Algirdas Stonys.

„Kadangi šiuo metu esame atsakingi už „Blaster“ veiklą, esame tikri, jog persikėlimas į BLC atvers naujų galimybių klasterio nariams kurti kartu. Taip pat tikimės, jog naujos erdvės suteiks daugiau progų pristatyti mūsų veiklas visuomenei ir įtraukti į naujas su IT technologijomis ir skaitmenizacija susijusias iniciatyvas,“ – pasakojo Liudas Ubarevičius, studijos „SneakyBox“ vadovas ir „Blaster“ koordinatorius.

Pasak „Urban Inventors“ komercijos vadovo Giedriaus Muliuolio, nuomininkų darbuotojų žodis pasirenkant biurą įgyja vis didesnį svorį, o būtent savijauta darbe ir biure yra vienas svarbiausių motyvuojančių veiksnių. Anot jo, naujasis biuras verslo centre BLC klasteriui „Blaster“ bus įrengtas iki vasaros.

BLC verslo centrą Kaune, šalia SBA atnaujintos Vienybės aikštės, plėtoja bendrovė „Urban Inventors“, Vilniuje valdanti verslo slėnį „Green Hall“. SBA investicijos į BLC 2 ir Vienybės aikštę siekia apie 40 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką