Dabar populiaru
15min be reklamos

Kauno senamiestyje iškils nauji apartamentai

Kauno senamiestyje, M.Valančiaus/ Šv.Gertrūdos g. pradedamas vystyti naujas projektas „Kauno senamiesčio apartamentai“.
Kauno senamiesčio apartamentai
Kauno senamiesčio apartamentai / Projekto vizualizacija

Projekto vystytojas – „Citus construction“, investicijos į projektą sieks daugiau nei 4 mln. eurų.

Archeologinius tyrinėjimus, kurie yra pirmasis statybų etapas, „Citus construction“ pradėjo 2015 m. spalį, o naujakuriai čia įsikurs šių metų antroje pusėje.

„Pasirinkti šią vietą paskatino Kaune jaučiamas naujų gyvenamųjų būstų Senamiestyje trūkumas. Vis daugiau miesto gyventojų nori keltis į šį ypatinga dvasia pasižymintį rajoną, tačiau iki šiol čia trūko naujos statybos būstų. Tendencija keltis gyventi ne į miesto pakraščius, o į senamiestį Vilnių pasiekė jau prieš keletą metų, dabar atėjo ir Kauno eilė“, – pranešime cituojamas įmonės direktorius Mindaugas Vanagas.

Keturių aukštų „Kauno senamiesčio apartamentuose“, kurių bendras plotas sieks 4200 kv. metrų, planuojama įrengti 40 apartamentų. Dalis jų turės 20 – 30 kv. metrų terasas ant stogo, nuo kurių atsivers vaizdas į Kauno senamiestį.

Projekto vizualizacija/Kauno senamiesčio apartamentai
Projekto vizualizacija/Kauno senamiesčio apartamentai

Naujajame projekte taip pat galės įsikurti ir komercines paslaugas teikiančios bendrovės. Komercinėms patalpoms bus skirta 840 kv. metrų pirmame pastato aukšte ir 300 kv.metrų – antrajame aukšte.

„Kauno senamiesčio apartamentuose“ bus įrengta 40 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Į ją bus galima patekti specialiu autoliftu. Tai bus viena pirmųjų tokio tipo automobilių stovėjimo aikštelių senamiestyje.

Pastate taip pat bus įrengtas poilsiui skirtas vidinis kiemas. Naujieji apartamentai bus jungiami prie šalia stovinčio namo, tad vidiniu kiemu galės naudotis ir šalia esančio namo gyventojai.

Projekto vizualizacija/Kauno senamiesčio apartamentų kiemas
Projekto vizualizacija/Kauno senamiesčio apartamentų kiemas

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką