Dabar populiaru
15min be reklamos

Konkursas „Už darnią plėtrą“: daugiabutis su tatuiruote sostinėje

Vilniaus Naujamiestyje, vietoje Penkiukės fabriko, nekilnojamojo turto plėtros bendrovė įgyvendino projektą „FluxRecords“. Dabar „FluxRecords“ pretenduoja tapti geriausiu Ateities projektu konkurse „Už darnią plėtrą“ ir yra pateiktas konkurso vertinimui.
Projektas „FluxRecords“
Projektas „FluxRecords“ / Bendrovės nuotr.

Vytenio g. 63A pastatytas 7 aukštų daugiabutis, kuriame suprojektuoti 48 A+ energinės klasės butai su terasomis bei balkonais.

Prapučiamoje aikštelėje po stogu automobiliams bus skirtos 42 vietos. Pirmame namo aukšte – komercinės patalpos. Investicijos į projektą turėtų siekti apie 4 mln. eurų be PVM.

Bendrovės nuotr./Projektas „FluxRecords“
Bendrovės nuotr./Projektas „FluxRecords“

Olga Dainytė, „Omberg“ direktoriaus pavaduotoja, pasakojo, kad projekto vieta reikalavo išskirtinių sprendimų. Siekiant architektūra įsilieti į rajono vaizdą, bendrovė nusprendė „ištatuiruoti“ daugiabutį. Menininkas Arūnas Lomonosovas pagal tatuiruotės eskizą sukūrė Street Art stiliaus piešinį namo fasadui:

„Tatuiruotė – tai veidas sudarytas iš griežtų, tačiau neapibrėžtų linijų. Piešinys skirtas žmonėms, kurių niekas neriboja, jie patys kuria taisykles ir gyvenimo muziką urbanistiniame pasaulyje. Kūrinio linijos ir spalvos mena tatuiruotes, kurios vizualiai pasakoja žmonių istorijas ir lieka visam gyvenimui“, – sakė ji.

Bendrovės nuotr./Projektas „FluxRecords“
Bendrovės nuotr./Projektas „FluxRecords“

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) kartu su Darnios plėtros akademija skelbia dvyliktą geriausio NT projekto konkursą „Už darnią plėtrą“. Dešimties narių komisija renka geriausią gyvenamąjį, komercinį, visuomeninį ir konversijos (teritorijos pertvarkymo) projektus. 15min skaitytojai bus kviečiami balsuoti už savo favoritus bei išrinkti Tautos geriausią projektą.

Plačiau apie konkursą skaitykite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką