Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos

Lapkritį sostinės Perkūnkiemio kvartale pradedamos verslo centro statybos

Lapkritį pradedamas statyti verslo centras sostinės Perkūnkiemio kvartale, greta „Domus Pro” centro. Projektą ketina įgyvendinti įmonė „BH Meraki“, kuri priklauso investiciniam fondui „Baltic Horizon Fund“.
„Baltic Horizon Fund“ Perkūnkiemyje planuoja verslo centrą
„Baltic Horizon Fund“ Perkūnkiemyje planuoja verslo centrą / „Architektūros kūrybinė grupė“

Verslo centrą numatoma atidaryti kitų metų pabaigoje.

Teigiama, kad Darbuotojams bus skirta daugiau nei 400 automobilių saugojimo vietų. Taip pat teritorijoje planuojama sukurti viešąsias erdvė su žaliosiomis zonomis, poilsio erdvėmis, lauko treniruokliais ir krepšinio aikšte.

Verslo centrą projektavo architektas Remigijus Bimba, „Architektūros kūrybinė grupė” vadovas.

„Projektuojant šį pastatą, siekta sukurti bendrą kompleksą su esamu „Domus Pro” verslo ir prekybos centru, kuris derėtų fasadų architektūrine išraiška. Būsimo pastato tūris bus išskaidytas į dvi dalis, o jo atstumas nuo esamų pastatų ir aukštingumas – atvers jo matomumą nuo Ukmergės gavės tiek iš pietinės, tiek iš šiaurinės pusės“, – pranešime spaudai apie architektūrinius sprendimus būsimame A+ energinės klasės verslo centre pasakoja R.Bimba.

BNS praėjusių metų gegužę skelbė, kad investicinis fondas „Baltic Horizon Fund“ įsigijo tris sklypus Vilniuje ir planuoja plėsti Perkūnkiemio kvartale stovintį „DomusPro“ kompleksą.

„Baltic Horizon Fund“ per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė, kad Ukmergės plente įsigijo tris sklypus, kurių bendras plotas siekia 0,87 ha. Už teritoriją Fondas sumokėjo 1,7 mln. eurų.

Be „DomusPro“ prekybos centro, Fondas valdo sostinės prekybos centrą „Europa“ ir verslo centrą „Duetto“, kuriame įsikūrė „Vilniaus vandenys“ bei „Rimi“ administracija.

„DomusPro“ pradėjo veikti 2014 kovą. Pernai greta komplekso buvo pastatytas beveik 5 tūkst. kv. m ploto biurų pastatas. Prekybos centre veikia „Rimi“ parduotuvė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką