2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvos pajūryje iškils kompleksas, siūlantis už tą pačią kainą ilsėtis 25 metus

Palangoje, beveik 6 hektarų teritorijoje, iškils naujas poilsio ir darbo prie jūros kompleksas „Futuristai“, į kurį investuojama 50 mln. eurų. Projekto sumanytojai siūlo klientams įsigyti „taškų“, kuriuos jie kasmet galės iškeisti į viešnagę Palangoje – žadama, kad apsistoti čia kainuos tiek pat 25 metus.
Poilsio ir darbo prie jūros kompleksas „Futuristai“. Tik prenumeratoriams
Poilsio ir darbo prie jūros kompleksas „Futuristai“. / Projekto vizualizacija

Žada, kad apsistojimo kaina nekils 25 metus

Projekto plane numatyta, kad „Futuristų“ komplekse bus 70 kambarių viešbutis, baras ir restoranas, bendradarbystės erdvė, lauko ir vidaus baseinai, sporto ir jogos salės, lauko sporto aikštynas, kūdrų parkas, mažų ir didelių individualių būstų zonos. Planuojama, kad iš viso bus įrengta beveik 300 mažesnio ploto, 1 ir 2 kambarių, taip pat 50–60 didesni, 3 kambarių individualūs būstai.

Projektas kol kas nė nepradėtas statyti, tačiau jo sumanytojai jau ėmė siūlyti potencialiems klientams įsigyti jame „taškų“, kuriuos kasmet galės iškeisti į viešnagę Palangoje.

Didesni numeriai ir būstai vasaros laiku pareikalaus daugiau taškų, o žiemos metu už tą patį taškų skaičių galima bus gauti daugiau dienų. Įsigytas taškų skaičius kasmet išliks tas pats, o patalpų vertė taškais nesikeis, kitaip tariant, žadama, kad apsistoti čia kainuos tiek pat 25 metus.

Bet tai tiesa tik iš dalies – „koją“ gali pakišti infliacija ir kylantys komunaliniai mokesčiai.

Ekspertas pastebi, kad iš principo tai nėra naujiena, o rizikas nusipirkti šiame projekte „taškų“, kuriuos vėliau bus galima iškeisti į poilsį čia, vertina kaip ir bet kurias kitas, susijusias su nekilnojamuoju turtu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką