15min be reklamos

„Lithome“ Šnipiškėse pradeda naujų daugiabučių statybas

„Lithome“ sostinės Šnipiškėse pradeda naujų daugiabučių statybas. 31-62 kv. m ploto kompleksą sudarys 2 gyvenamieji namai, juose iš viso bus įkurti 86 butai ir 3 komercinės patalpos. Iš viso į statybas bus investuota daugiau kaip 6,5 mln. eur., o vieno kvadratinio metro kaina prasidės nuo 2000 eur., skelbiama pranešime žiniasklaidai.
Nauji daugiabučiai Šnipiškėse
Nauji daugiabučiai Šnipiškėse / „Lithome“ nuotr.

Giedraičių g. 56 statomą namų kompleksą „Aurea Home“ sudarys keturių ir penkių aukštų gyvenamieji namai. Pirmajame aukšte numatytos patalpos prekybos ir paslaugų veiklai.

Bendras dviejų gyvenamųjų namų plotas sudarys 4300 kv. m. Visi butai turės balkonus, o antrojo aukšto gyventojai – erdvias terasas vidiniame kieme. Viršutinių aukštų butuose, pietinėje pusėje, įsikūrę gyventojai pro langus ir iš balkonų galės matyti Vilniaus dangoraižių panoramą.

„Lithome“ nuotr./Nauji daugiabučiai Šnipiškėse
„Lithome“ nuotr./Nauji daugiabučiai Šnipiškėse

Kompleksas „Aurea Home“ atitiks A+ energinės klasės reikalavimus. Gausiai apželdintas kiemas augalais ir lanko formos medinėmis sienelėmis bus suskirstytas į erdves vaikų žaidimams, sportui ir poilsiui.

„Lithome“ nuotr./Nauji daugiabučiai Šnipiškėse
„Lithome“ nuotr./Nauji daugiabučiai Šnipiškėse

Šio projekto architektai yra Sauliaus Pamernecko vadovaujama „SP architektų grupė“. Objekto statybas planuojama baigti 2021 m. pabaigoje.

„Aurea Home“ yra antrasis šiais metais Šnipiškėse „Lithome“ vykdomas projektas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką