Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 16d. 14:26

„Luminor“ išparduoda NT už 7,76 mln. eurų, tarp jų ir istorinius pastatus

Liepų 10, Klaipėda
„Luminor“ nuotr. / Liepų 10, Klaipėda

„Luminor bank AS“ pasirašė sutartį su tarptautine nekilnojamojo turto konsultacijų bendrove „Newsec“ dėl banko ir grupės įmonių nuosavybės teise valdomo nekilnojamojo turto pardavimo elektroninio aukciono būdu. Pirmame aukcione pirkėjams bus pasiūlyti 53 objektai už daugiau nei 7,7 eurų, neįskaitant PVM. Tarp parduodamų objektų yra ir keturi pastatai, kuriuose buvo įsikūrę banko padaliniai.

„Naujo veiklos modelio diegimas, klientų konsultavimo centrų ir bankomatų tinklo peržiūra leidžia giliau pažiūrėti į banko valdomus nekilnojamojo turto objektus, peržiūrėti NT valdymo modelį, atsisakyti objektų, kurie nesukuria pridėtinės vertės banko veikloje, – pranešime spaudai cituojamas Tauras Jonas Nainys, "Luminor" banko Pastatų valdymo skyriaus vadovas. – Mūsų tikslas per artimiausius keletą metų atsisakyti nekilnojamojo turto valdymo kaip netipinės veiklos ir sutelkti visas savo pastangas į bankinių paslaugų teikimą“.

„Luminor“ nuotr./Liepų 10, Klaipėda
„Luminor“ nuotr./Liepų 10, Klaipėda

Parduodamų objektų portfelį sudaro: 13 administracinės paskirties pastatų, gamybinis kompleksas, 2 administracinės paskirties patalpos, 31 įvairios paskirties žemės sklypų ir masyvų, 3 sodybos, 5 gyvenamieji namai ir butas. Bendras parduodamų objektų plotas sudaro 27,5 tūst. kv. m, o parduodamų žemės sklypų plotas sudaro 78 ha.

Parduodamas turtas yra išsidėstęs visoje Lietuvoje – 28 savivaldybių teritorijoje. Daugiausia aukcione siūlomų objektų – pajūryje, Vilniaus ir Šiaulių regionuose. Žemiausia parduodamo objekto kaina siekia 575 eurų, o aukščiausia – 1,215 mln eurų.

„Luminor“ nuotr./Respublikos g. 56, Panevėžys
„Luminor“ nuotr./Respublikos g. 56, Panevėžys

Anot Jurgitos Šilaikytės, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovės, „Luminor“ nuosavybės teise valdomi pastatai, kuriuose buvo įsikūrę bankų skyriai pasižymi tuo, kad yra centrinėse miestų lokacijose ir geros būklės. Šių objektų bendras plotas sudaro daugiau nei 12 tūkst. kv. m, o pradinė visų objektų kaina sudaro 4,718 mln. eurų, neįskaitant PVM.

„Daugelis parduodamų bankų skyrių įkurti istoriniuose pastatuose. Pavyzdžiui, brangiausias aukciono objektas – 1250 kv. m ploto administracinės paskirties pastatas su išskirtine architektūra yra įsikūręs Klaipėdos senamiestyje. Panevėžio ir Ukmergės miestų centruose taip pat parduodami tarpukario statybos pastatai pritaikyti administracinei veiklai: įrengti kabinetai, klientų aptarnavimo salės, yra kondicionieriai, vaizdo stebėjimo sistemos, apsaugos, priešgaisrinė signalizacija“, – vardija J.Šilaikytė.

Vis dėlto, didžiausią parduodamo turto dalį sudaro skirtingo dydžio žemės masyvai arba pavieniai sklypai, kurių bendras plotas sudaro 78 ha. Visų sklypų pradinė pardavimo kaina sudaro 1,452 mln. eurų, neįskaitant PVM. Aukcione taip pat siūloma patrauklių rekreacinės paskirties objektų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką