Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 vasario 6d. 09:45

„Marriott“ tinklo viešbučio statyboms „Swedbank“ paskolino 6,8 mln. eurų

Kaune statomas „Moxy“ viešbutis
Bendrovės vizualizacija / Kaune statimas „Moxy“ viešbutis

„Swedbank“ Lietuvoje pasirašė sutartį su įmone „Tala LT“ dėl 6,8 mln. eurų vertės ilgalaikės investicinės paskolos viešbučio „Moxy“ statyboms. Kaune statomas „Moxy“ viešbutis priklauso tarptautiniam „Marriott“ viešbučių tinklui.

„Praėjusiais metais Kaune augo atvykstančių svečių ir turistų skaičius, todėl atitinkamai didėjo ir viešbučių užimtumas – jis pasiekė rekordines 70 proc. aukštumas. Antrasis šalies miestas traukia ne tik keliautojus, tačiau pritraukia ir naujų investuotojų, čia kuriasi užsienio paslaugų centrai bei vietos verslo įmonės“, − pranešime spaudai cituojamas „Swedbank“ Lietuvoje verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

Bendrovės vizualizacija /Kaune statimas „Moxy“ viešbutis
Bendrovės vizualizacija /Kaune statimas „Moxy“ viešbutis

Tačiau pasak jo, Kaune buvo jaučiamas naujų viešbučių projektų stygius.

„Kauno plėtra ir gerėjanti infrastruktūra yra vieni iš veiksnių, lėmusių mūsų norą pritraukti tarptautinį viešbučių tinklą į šį miestą. Tikime, kad šiuolaikinis interjeras bei patogi geografinė vieta pritrauks ne tik tikslinę auditoriją – jaunus profesionalus, tačiau ir turistus, atvykusius apžiūrėti miesto“, – sako „Tala LT“ direktorius Sigitas Daugnoras.

Viešbutį „Moxy“, kuriame bus įrengti 175 kambariai, stato bendrovė „Mitnija“. 2020 metų viduryje duris atversiančio viešbučio operatorius − „Apex Alliance Hotel Management“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką