Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 26d. 17:30

„Modus Group“ pardavė du pastatus Norvegijos „AMG Property“

Naujasis „Modus Group“ biuras
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Naujasis „Modus Group“ biuras

Įmonių grupė „Modus Group“ sudarė sandorį su Norvegijos kapitalo bendrove „AMG Property“ dėl savo valdomos įmonės „Mobilėja“ pardavimo. Ši įmonė valdo biurų ir komercinius pastatus sostinės Ozo bei Dariaus ir Girėno gatvėse.

Sandorio vertė neskelbiama.

Parduotame biurų pastate Ozo gatvėje yra įsikūrusios „Modus Group“ valdomos automobilių verslo įmonės „Krasta Auto“, „Inter Krasta“, „Valunta“, taip pat „BMW“, „Mini Cooper“, Jeep, „Alfa Romeo“ ir „Fiat“ prekinių ženklų salonai bei automobilių servisas. Biurų patalpas čia nuomojasi ir kitos grupei nepriklausančios įmonės. Dariaus ir Girėno gatvėje esančiose patalpose veikia „Porsche“ salonas ir automobilių servisas, rašoma pranešime spaudai.

Visos pastatuose dirbančios „Modus Group“ įmonės ir prekės ženklų atstovybės ir toliau čia vykdys savo veiklą, o patalpas ilgalaikės nuomos sutarties pagrindu nuomosis iš naujųjų savininkų.

„Toks žingsnis žengtas įmonių grupei siekiant atsisakyti pasyvaus turto valdymo bei daugiau dėmesio skirti aktyvioms investicijoms atsinaujinančios energetikos ir dalijimosi automobiliais paslaugos srityse. Šiems verslams turime ambicingų tikslų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Tolimesnės investicijos numatomos ir prekybos automobiliais bei parkavimo veiklose“, – sako „Modus Group“ valdybos pirmininkas Liudas Liutkevičius.

Anot L Liutkevičiaus, parduotuose pastatuose veikiančios „Modus Group“ įmonės ir toliau čia vykdys veiklą.

Pastatus įsigijusi nekilnojamojo turto bendrovė „AMG Property“ Vilniuje šiuo metu valdo ir nuomoja dar tris verslo centrus – 14 tūkst. kv. m ploto patalpas Švitrigailos gatvėje, 6 tūkst. kv. m ploto pastatą Žirmūnų gatvėje ir 4 tūkst. kv. m ploto objektą Ukmergės gatvėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką