Dabar populiaru
15min be reklamos

„Moody‘s“ įsikurs biurų pastate „Green Hall 3“ greta Neries

Tarptautinė kapitalo rinkų bendrovė „Moody‘s“ savo būstinę Lietuvoje įkurs biurų pastate „Green Hall 3“, greta Neries, kurį stato SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovė „Urban Inventors“. 
„Green Hall 3“
„Green Hall 3“ / SBA nuotr.

„Savo naujausiam biurui Europoje Vilnių „Moody‘s“ pasirinko didžiąja dalimi dėl čia esančių talentų, – pranešime sako „Moody‘s“ Lietuvos biuro ir operacijų vadovas Mariano Andrade Gonzalez. – Kadangi Vilniuje toliau augsime ir samdysime daugiau žmonių, norime būti pajėgūs savo darbuotojams pasiūlyti optimalią erdvę, kuri įkvepia atsiskleisti jų talentams, bei atspindi tai, kas mes esame kaip kompanija“.

Teigiama, kad „Moody‘s“ naujoji centrinė būstinė bus projektuojama ir įrengiama pagal naująją kompanijos „ateities biuro“ koncepciją, kuria skatinamas bendradarbiavimas ir komunikacija suteikiant darbo erdvių įvairovę aktyvesniam, įvairiomis veiklomis pagrįstam bendravimui.

Daugiau nei 50 „Moody‘s“ darbuotojų kitų metų kovą persikels į verslo centrą „Green Hall 3“, kuriame kompanija įsikurs dviejuose viršutiniuose aukštuose. Šiuo metu kompanija laikinai įsikūrusi „Workland“ biurų centre sostinės Didžiojoje gatvėje.

15min skelbė, kad „Moody's Corporation“, teikianti kredito reitingų, rinkos tyrimų ir kitas paslaugas, pasirinko Vilnių savo naujausiam biurui Europoje steigti. Moody’s atstovai tikisi, kad naujasis biuras per ateinančius kelerius metus augs, ir Vilnių pasirinko iš keleto kitų Europos miestų.

„Verslo žinių“ teigimu, Lietuvos sostinėje įmonė gali įdarbinti nuo 100 iki 200 specialistų.

„Moody‘s“ Vilniaus biuras teiks globalias žmogiškųjų resursų, IT, finansų paslaugas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką