Dabar populiaru
15min be reklamos

Naujas NT projektas Šventojoje – pasiūlė būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje

Šventosios miestelis atgimsta. Perspektyvą augina ne tik infrastruktūros pokyčiai, bet ir investicijos į NT plėtrą. Čia jau artėjančią vasarą bus užbaigta 3,5 hektaro plote vystoma 68 namų ir kotedžų gyvenvietė ,,Naujasis pajūris“, orientuota į išvystytą infrastruktūrą bei efektyvumą kuriančią ,,žaliąją“ energiją.
Naujas NT projektas Šventojoje – pasiūlė būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje
Naujas NT projektas Šventojoje – pasiūlė būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje / Naujasis Pajūris nuotr.

,,Naujasis pajūris“ taps pirmuoju ,,žaliosios“ energijos projektu Lietuvos pajūryje, kuriame bus realizuota didžiuosiuose miestuose taikoma NT projektų praktika.

Elijos gatvėje, UAB ,,Alite Bona“, kartu su gen. rangovu ,,SV statyba“ vystomo projekto investicijos siekia 7 260 000 eurų. Projekto atstovų teigimu, didžiausias dėmesys skiriamas gyvenvietės infrastruktūrai, į kurią numatyta investuoti beveik 2 mln. eurų.

Pagrindinis tikslas yra pritaikyti aplinką – antrąjį būstą ar poilsio vietą aktyviems, ramybės ir kokybės ieškantiems uždaroje ir privačioje gyvenvietėje žmonėms“, komentavo projekto vystytojas „Alite Bona“ direktorius Zbygnevas Dudinskis.

Anot projekto vystytojų, privačioje gyvenvietės teritorijoje suplanuoti 34 namai ir 34 kotedžai, apimantys 4572 kv. m. parduodamo ploto.

Būstų kvadratūra varijuoja nuo 63,5 iki 72 kv. m. Išplanavimas racionalus, numatant 2-3 miegamuosius, su galimybe įrengti darbui skirtą erdvę arba atskirą kabinetą vietoje kelių miegamųjų, nuotoliniu arba mišriu būdu dirbantiems žmonėms, kurie tuo pačiu metu nori mėgautis ir pajūrio gamta. Kiekvienas būstas turi savo privatų kiemą su terasa.

Individualios saulės jėgainės elektros išlaidas sumažins iki 70 proc.

Projekto inovatyvumo akcentai saulės jėgainė ir tvarumą bei efektyvumą kurianti ,,žalioji“ energija. Būsimiems gyventojams siūloma rinktis racionalaus išplanavimo namus arba kotedžus su individualiomis saulės jėgainėmis. Prognozuojama, kad sprendimas būsto elektros energijos išlaidas sumažins net iki 70 proc., o tai reiškia, per metus padės sutaupyti iki 1700 eurų.

Saulės energijos generuojamą elektrą gyventojai galės perkelti ir į savo pirminį, antrinį būstą arba parduoti. Gyventojai, turintys elektromobilių įkrovimo įrangą, turės, kur juos pakrauti.

Naujasis Pajūris nuotr./Naujas NT projektas Šventojoje – pasiūlė būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje
Naujasis Pajūris nuotr./Naujas NT projektas Šventojoje – pasiūlė būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje

,,Žmonės ieško ne tik patogumų, gražios aplinkos, bet ir ekonominių, efektyvių sprendimų. Kiekvienas projekto kotedžas arba namas ant stogo turi individualią saulės elektrinę, kuri aprūpina gyventojus tvaria elektros energija, tačiau išskirtiniai, inovatyvūs sprendimai nereiškia itin aukštų būsto, prie jūros, kainų. ,,Naujojo pajūrio“ projektas pasižymi mažomis išlaikymo sąnaudomis, nes nustatytas elektrinis šildymas, o dėl įrengtų saulės jėgainių, (į kurias investuojama 330 tūkst. eurų), gyventojams šildymo sąnaudos bus žymiai mažesnės. Skaičiuojama, kad ,,Naujojo pajūrio“ namo ar kotedžo išlaikymas vidutiniškai sudaro tik apie 50 eurų per mėnesį“, – komentavo ,,Naujojo pajūrio“ pardavimus ir marketingą valdančios įmonės ,,RSM“ vadovė Olga Lapinskė.

Prioritetas – žaliai, privačiai ir jaukiai infrastruktūrai

Kitas svarbus projekto privalumas – privati ir žalia teritorija. Net 82 proc. gyvenvietės numatoma apželdinti žole. Gyvenvietėje planuojama sodinti ir pušis bei tujas, kurios suteiks papildomo jaukumo ir privatumo kiekvieno būsto kiemeliui. Orientuojantis į ilgaamžiškumą, investuojama į augalų garantiją bei priežiūrą. Į ,,Naujojo pajūrio“ žaliosios oazės apželdinimo projektą numatyta investuoti daugiau nei 100 tūkst. eurų.

Visi būstai numatyti su skirtingais sklypais, kiemeliais, kurių dydis svyruoja nuo 1,7 iki 6 arų. Gyvenvietėje bus įrengtas vidinių gatvių apšvietimas, pėsčiųjų ir dviračių takai. Kiekvienas būstas turės savo individualią, erdvią 10 – 13 kv. metrų maumedžio terasą.

Parduodami su daline apdaila arba pilnai įrengti būstai. ,,Tai reiškia, kad pasirenkant kotedžą ar namą su pilna apdaila bei įrengta virtuve, bus sumontuota buitinė technika bei santechnikos įranga. Pasirenkant įrengtus namus, pirkėjai gali jau dabar įsikurti prie jūros nors ir kitą dieną. Pagrindinis tikslas buvo ne tik pasiūlyti privačios gyvenvietės su infrastruktūra koncepciją, bet ir konkurencingą kainą bei pilnai išbaigtą būstą.

Naujasis Pajūris nuotr./,Naujojo pajūrio“ pardavimus ir marketingą valdančios įmonės ,,RSM“ vadovė Olga Lapinskė
Naujasis Pajūris nuotr./,Naujojo pajūrio“ pardavimus ir marketingą valdančios įmonės ,,RSM“ vadovė Olga Lapinskė

,,Naujojo pajūrio“ kotedžo, namo kainos su daline apdaila prasideda nuo 2170 eurų už kv. metrą. Kotedžo kaina – nuo 137 800 eurų, namo – nuo 156 240 eurų su daline apdaila“, sakė O.Lapinskė.

Palankus metas investuoti į antrąjį būstą – Šventojoje kainos augs

O.Lapinskė pabrėžia, kad dabar itin puikus metas įsigyti NT pajūryje tiek ieškantiems antrojo būsto, tiek norintiems investuoti. Jau dabar pastebimas Šventosios NT kainų augimas, tačiau prognozuojama, kad didžiausias kainų šuolis laukia ateityje. Pagrindinė augančių kainų priežastis yra šio miesto plėtra. ,,Šventąją galime vadinti didelį potencialą turinčiu ,,nenušlifuotu deimantu“ dėl itin plačių paplūdimių ir miesto plėtros. Vienas iš didžiausių Šventosios plėtros planų – 40 mln. investicija į Šventosios jūrų uostą. NT statytojai čia jau plėtoja prabangius, išskirtinius projektus. Tad ateityje augs ne tik šio miesto potencialas, bet ir būstų kainos, o tai reiškia, kad namai Šventojoje bus ir jauki gyvenamoji, ar laisvalaikio praleidimo vieta, ir puiki investicija. Dėl šių priežasčių dabar itin palankus metas įsigyti antrąjį būstą Šventojoje. Tai – investicija, kuri, neabejotinai, atsipirks.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką