Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Naujas patalpas įsigijusiems gyventojams nebereikės rūpintis sutartimis su ESO

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) toliau tobulina klientų aptarnavimą. Nuo šiol pasikeitus patalpų savininkams bendrovės specialistai sutartis išsiųs registruotu paštu ir patalpins savitarnos portalo www.manogile.lt kliento paskyroje.
„Gilė“ aptarnavimo centras
„Gilė“ aptarnavimo centras / ESO nuotr.

Tokia naujovė privatiems ESO klientams leis sutaupyti laiko, nes nebereikės rūpintis dokumentų tvarkymu ir visą dėmesį bus galima skirti įkurtuvėms.

ESO privatiems klientams, kurie patalpas įsigijo nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo, mainų ir kitu pagrindu, pateiks elektros energijos pirkimo-pardavimo (persiuntimo) paslaugos sutartis.

Planuojama, kad ESO kiekvieną mėnesį parengs apie 6 tūkst. sutarčių. ESO sutartis parengs per savaitę nuo tada, kai Registrų centre bus atnaujinti duomenys apie pasikeitusį patalpų savininką. Jei ESO bus žinomas kliento el. pašto adresas, klientas gaus el. laišką su specialia nuoroda, kurią paspaudus prisijungs prie savitarnos portalo www.manogile.lt ir galės pasirašyti sutartį.

„Siekiame taupyti klientų laiką, tad visada ieškome galimybių, kaip mažinti administracinę naštą laikui imlius procesus keičiant paprastesniais ir efektyvesniais. Nuo šiol nebereikės vykti į klientų aptarnavimo centrą ir gaišti savo brangaus laiko tvarkant sutarties pasirašymo formalumus. Suprantame, koks svarbus ir kartais sudėtingas įsikūrimo naujoje vietoje procesas, tad šiuo palengvinimu tikimės sumažinti naujakurių rūpesčius“, – sakė ESO Paslaugų vystymo departamento direktorius Ignas Pranskevičius.

Pasak jo, nors nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartyse yra nurodoma, kad naujasis savininkas privalo sudaryti sutartis su komunaliniais tiekėjais, iki šiol kai kurie nekilnojamojo turto savininkai ne visada inicijuodavo elektros energijos pirkimo-pardavimo arba persiuntimo sutarties pasirašymą. Dabar, kai šią pareigą prisiima ESO, tai padės spręsti ir netikslių duomenų problemą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius