Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Omberg“ suplanavo projektą Bajoruose: į pirmąjį etapą investuos 7,5 mln. eurų

Nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „Omberg" plečia vystomų projektų portfelį. Sostinės Bajorų mikrorajone, šalia Vanaginės geomorfologinio draustinio, suplanuota nauja gyvenvietė su privačiu parku.
Nekilnojamasis turtas
Nekilnojamasis turtas / 123RF nuotr.

Vilniuje, šalia Bajorų kelio esančiame beveik 1 ha ploto sklype, iškils uždara gyvenvietė „Bajorų lajos". Pirmojo etapo metu gyvenvietėje bus pastatyti du daugiabučiai, kiekvieną iš jų sudarys du korpusai – šešių ir devynių aukštų. Kiekviename iš daugiabučių bus įrengta po 61 ergonomiško suplanavimo butą.

„Bajorų mikrorajoną naujam projektui pasirinkome, nes vertiname jį kaip turintį daug potencialo ir leidžiantį suderinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus", – sako Olga Dainytė, „Omberg" direktoriaus pavaduotoja.

Skirtingiems poreikiams – skirtingas suplanavimas

Dviejuose daugiabučiuose suplanuoti 1, 1,5, 2, 3 ir 4 kambarių butai, kurių plotas svyruos nuo 29 iki 78 kv. metrų. Vystytojas, rinkoje matydamas erdvių būstų poreikį, suplanavo, kad net pusė jų bus didesnių kvadratūrų. Tik po tris butus bus viršutiniuose – septintajame, aštuntajame ir devintajame – aukštuose, taip gyventojams pasiūlant ir didesnį privatumą. Pirmojo aukšto butai turės medines terasas, septintojo aukšto butams numatomos individualios terasos su panoraminiais vaizdais, o visiems likusiems – prie miško tematikos priderinti modernaus dizaino stikliniai balkonai. Balkonų plotas svyruos nuo 3,4 iki 9 kv. metrų, o terasų – nuo 8 iki 38 kv. metrų.

„Nagrinėdami situaciją rinkoje ir klientų poreikius, pastebime, kad būsto Bajoruose dairosi ir šeimos, ir atžalas dar tik planuojančios poros. Joms visoms svarbi išvystyta miesto infrastruktūra ir geras susisiekimas, bet ne mažiau rūpi ir būstą supanti aplinka – erdvės pasivaikščiojimams, sportui ir gamtos apsuptis", – sako O.Dainytė.

Vairuotojantiems gyventojams numatomos 122 parkingo vietos. 104 iš jų bus įrengtos požeminėje, o 18 – antžeminėje aikštelėje.

Laisvalaikis – tiek projekto erdvėse, tiek ir gamtoje

Gyvenvietės teritorijoje suplanuotas privatus, atskirą įėjimą turintis „Lajų parkas", jam bus paskirtas net 10 arų plotas.

Pirmojo „Bajorų lajų" etapo statybos darbus numatoma pradėti šių metų trečiąjį ketvirtį. 85 proc. baigtumą būstai turėtų pasiekti 2020 m. trečiąjį ketvirtį, o gyventojams bus perduoti 2021 m. pirmąjį ketvirtį. 1 kv. metro kaina sieks nuo 1468 eurų. Būstą čia išsirinkę gyventojai pradinį įnašą galės skaidyti dalimis – 15 proc. buto vertės sukaupti per sutartą laiką, vystytojui kas mėnesį pervedant nustatytą sumos dalį.

2019-2021 metais planuojami iš viso trys projekto etapai. Jų metu 1,86 ha plote bus pastatyti septyni daugiabučiai, kuriuose kartu sudėjus bus įrengta apie 380 butų. Investicijos į pirmąjį etapą sieks 7,5 mln. eurų, o į visus tris etapus – apie 20 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius