Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 10:03

Palangos poilsio namai „Baltija“ parduoti kiek daugiau nei už 4 mln. eurų

 Poilsio namai „Baltija“
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Poilsio namai „Baltija“

Turto bankas ir nekilnojamojo turto valdymo bei vystymo bendrovė „Laviga“ užbaigė sandorį dėl Palangoje esančių poilsio namų „Baltija“ įsigijimo. Už 100 proc. akcijų paketą aukcioną laimėjęs investuotojas sumokėjo 4,01888 mln. eurų.

Poilsio namus „Baltija“ įsigijusios nekilnojamojo turto valdymo bei vystymo bendrovės „Laviga“ direktorius Algimantas Lukauskis teigia, kad komplekse ir toliau bus vystoma poilsio paskirties veikla.

„Planuojame objektus suremontuoti, atnaujinti ir modernizuoti, pritaikant šiuolaikiniams poilsiautojų poreikiams. Artimiausiu metu atliksime galimybių studiją ir ieškosime geriausių sprendimų, kad „Baltijos“ poilsio kompleksas būtų ne tik patogus lankytojams, bet ir puoštų Palangą“, – pranešime spaudai cituojamas A.Lukauskis.

Per paskutinį aukcioną privatizuojama įmone domėjosi keturi potencialūs pirkėjai, pasiūlymą pateikė vienas investuotojas. Sandoris laikomas užbaigtu, kai abi sandorio pusės pasirašo pardavimo-pirkimo sutartį ir pirkėjas visiškai atsiskaito už įsigytas akcijas. Turto bankas gautas lėšas už privatizuotas įmones perveda į šalies biudžetą.

Registrų centro duomenimis, „Lavigos“ vienintelis akcininkas yra A.Lukauskis. Bendrovė įsikūrusi Telšiuose.

BNS liepos pabaigoje skelbė, kad kompleksas Palangos „Baltija“ turės naują šeimininką. Parduoti „Baltiją“ iki šiol bandyta 10 kartų, tačiau tik 11-tas, kai kaina sumažėjo iki 4 mln. eurų, buvo sėkmingas.

Paskutinį kartą prieš tai poilsio namus už 4,4 mln. eurų bandyta parduoti sausį, tuomet juo niekas nesidomėjo. 2016 metais jų pardavimo kaina siekė 8 mln. eurų.

„Baltijai“ priklauso viešbutis „Vyturys“ su reabilitacijos centru ir viešbutis „Žilvinas“ šalia Palangos botanikos parko.

1969 metais statytas „Žilvinas“ reikalauja nemažų investicijų. „Baltija“ pastaraisiais metais veikė tik vasarą, bendras visų „Baltijos“ pastatų plotas siekia daugiau nei 11,5 tūkst. kv. metrų, dalis kambarių yra atnaujinti.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką