Dabar populiaru
Premjera
Tiesiogiai
15min be reklamos

„SAVO investicija“ sostinės Kalvarijų gatvėje statys daugiabutį: investicijos sieks 9 mln. eurų

Tarptautinė investicijų ir nekilnojamojo turto plėtros kompanija „SAVO investicija“ šiais metais įsigijo sklypą daugiabučio statybai sostinės Kalvarijų gatvėje. Netrukus čia pradės dygti jau antrasis bendrovės gyvenamųjų namų kvartalas „Lucky Homes 2“, kurio investicijų suma siekia apie 9 mln. eurų. Jas įmonė dengia savo lėšomis, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Gyvenamųjų namų kvartalas „Lucky Homes 2“ Kalvarijų gatvėje
Gyvenamųjų namų kvartalas „Lucky Homes 2“ Kalvarijų gatvėje / Bendrovės nuotr.

100 proc. baigtumą šių metų sausį gavęs gyvenamųjų namų kvartalas naujakurius pritraukė per trumpą laiką. Numatytų statybos darbų ir pardavimų nesustabdė ir 2020 metais prasidėjusi pandemija.

Bendrovės pasirinkimą investuoti į sklypą Kalvarijų g. taip pat lėmė augantis šios miesto zonos prestižas.

„Čia kuriasi šiuolaikiški verslo centrai, formuojasi nauji traukos centrai, kurie didina šios gatvės patrauklumą naujakuriams. Svarbu paminėti ir tai, kad Kalvarijų gatvė patenka į Vilniaus senamiesčio vizualinės apsaugos pozonį, todėl visi naujai statomi pastatai turi atitikti architektūrinį kontekstą“, – komentuoja „Lucky Homes 2“ komplekso architektas Adomas Kondratas.

Neatsitiktinai ir čia iškilsiančio gyvenamųjų namų kvartalo fasadas atlieps urbanistinę vietos vienovę.

„Visų būstų langai bus vitrininiai – maksimalaus dydžio, kylantys nuo grindų, net ir ten, kur nenumatyti balkonai. Kompleksas turės vidinį kiemą, skirtą tik žmonėms – jame nevyks automobilių eismas, čia augs želdynai, numatyti suoliukai poilsiui, vaikų žaidimo aikštelės. Visi į kiemo pusę orientuoti būstai turės balkonus“, – pasakoja projekto architektas.

Jo teigimu, šie būstai bus skirti mobiliems miestiečiams – porai arba porai su vaiku.

Bendrovės nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas „Lucky Homes 2“ Kalvarijų gatvėje
Bendrovės nuotr./Gyvenamųjų namų kvartalas „Lucky Homes 2“ Kalvarijų gatvėje

„Stengėmės numatyti kuo universalesnius butų išplanavimus, numatant visus reikalingus interjero elementus, kad pirkėjui, įsigijus butą, netektų atlikti statybinių korekcijų“, – komentuoja A.Kondratas.

„SAVO investicija“ planuoja, kad Kalvarijų g. projekte statybų darbai prasidės 2021 metų gruodį, o išankstiniai pardavimai – 2022 metų balandžio mėnesį.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką