Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos

SBA įmonė prie Kauno Nemuno salos statys daugiabučius ir verslo centrą

SBA grupės įmonė „Urban Inventors“ Kaune kairiajame Nemuno krante, netoli numatomo M.K. Čiurlionio koncertų centro,  gyvenamųjų pastatų kompleksą ir verslo centrą. Architektūrinę koncepciją, kaip išplėtoti šalia upės H. ir O. Minkovskių gatvėje esančią teritoriją, parengė nacionalinės premijos laureato Rolando Paleko architektų studija. 
SBA prie Kauno Nemuno salos statys daugiabučius ir verslo centrą
SBA prie Kauno Nemuno salos statys daugiabučius ir verslo centrą / Rolando Paleko architektų studija

Pagal koncepciją, pirmajame 2,5 ha teritorijos vystymo etape H. ir O. Minkovskių gatvėje iškils biurų pastatas bei penki daugiabučiai. Juose bus įrengti 145 butai. Arčiau gatvės suplanuoto verslo centro plotas sudarys apie 10 tūkst. kv. metrų. Visą pastatų kompleksą sujungs požeminė automobilių aikštelė, rašoma pranešime spaudai.

SBA grupės įmonės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Tarp daugiabučių ir upės projektuojama viešoji krantinės erdvė – promenada, pritaikyta pėstiesiems ir dviračių eismui. Šalia gyvenamųjų namų numatyta vaikų žaidimų aikštelė, žaliuojantys kiemai.

Rolando Paleko architektų studija/SBA prie Kauno Nemuno salos statys daugiabučius ir verslo centrą
Rolando Paleko architektų studija/SBA prie Kauno Nemuno salos statys daugiabučius ir verslo centrą

Šiuo metu naujojo rajono architektūriniai pasiūlymai yra viešinami. „Urban Inventors“ statybas numato pradėti kitų metų antroje pusėje.

Iš viso į 2,5 ha sklypo H. Ir O. Minkovskių g. vystymą SBA grupė numačiusi investuoti apie 50 mln. eurų, o detalios investicijos pirmojo etapo darbams paaiškės po galutinio architektūrinės koncepcijos patvirtinimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką