Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

„Telia Lietuva“ aukcione pardavė NT už 124 tūkst. eurų

Pirmajame telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto aukcione parduota 20 proc. iš visų rinkai pasiūlytų nekilnojamojo turto objektų. Septyni objektai buvo nupirkti per išankstinį pirkimą, o bendra parduotų objektų vertė siekia 124 tūkstančius eurų, rašoma pranešime spaudai.
„Telia“
„Telia“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Aukcioną organizavo tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“.

„Pirmojo aukciono metu buvo parduoti objektai Biržų, Skuodo, Tauragės, Utenos, Zarasų, Švenčionių, Molėtų ir Šilutės savivaldybėse“, – pranešime spaudai įmonės Tarpininkavimo grupės vadovė Jurgita Šilaikytė.

Aukcione buvo siūloma įsigyti sostinės Vytenio gatvėje esantį įmonės biurą. Už 5 aukštų, 4,9 tūkst. kv. m ploto administracinės paskirties pastatą buvo prašoma 3,03 mln. eurų pradinė kaina.

Be Vytenio g. parduodamo biuro, siūlyta įsigyti ir kitas, „Telia Lietuva“ veikloje nenaudojamas, patalpas, ir atskirus pastatus – iš viso 50 nekilnojamojo turto objektų visoje Lietuvoje. Bendras parduodamų patalpų plotas yra beveik 18 tūkst. kv. m, o pradinė parduodamo turto portfelio kaina buvo – daugiau kaip 6,7 mln. eurų.

Antrasis „Telia Lietuva“ nekilnojamojo turto aukcionas vyks rugsėjo 19 dieną.

15min skelbė, kad „Telia Lietuva“ 2019 metų pradžioje planuoja persikraustyti į naują biurą Vilniuje, Saltoniškių gatvėje. Planuojama, kad verslo centre įsikurs 1200 įmonės darbuotojų.

Pasirašytoje ilgalaikėje statybos ir nuomos sutartyje numatyta, kad pagrindinė „Telia“ buveinė bus įrengta 2018 metų pabaigoje, o darbuotojai į patalpas kraustysis nuo 2019 metų pradžios. Šiuo metu „Telia“ darbuotojai Vilniuje dirba šešiuose skirtinguose biurų pastatuose Lvovo, Vytenio, Muitinės, T.Ševčenkos, Ukmergės gatvėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius