Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 26d. 12:21

„Telia“ Šiauliuose atidarė IT kompetencijų centrą

„Telia“ biuras Šiauliuose
Vaidoto Darulio nuotr. / „Telia“ biuras Šiauliuose

Telekomunikacijų bendrovė „Telia“ Šiauliuose, Dvaro gatvėje atidarė atnaujintą „IT dvarą“ – jame įsikūrė antras pagal dydį Lietuvoje „Telia“ IT kompetencijų centras. Per artimiausius metus Šiauliuose bendrovė ketina papildomai sukurti dar apie 50 naujų darbo vietų ir IT komandą išplėsti iki 200 darbuotojų.

„Telia Lietuvos“ ir visos „Telia Company“ grupės mastu integruojame ir plečiame savo paslaugas, todėl technologijų srities specialistų reikia ne tik Vilniuje, ar Stokholme, bet ir Šiauliuose“, – pranešime spaudai cituojamas „Telia“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Šiauliuose „Telia“ IT kompetencijų centras veikia 20 metų. Teigiama, kad artimiausiu metu bendrovė Šiauliuose plės IT padalinio komandas, kurios bus atsakingos už „Telia“ tinklo gedimų registravimą, techninių problemų sprendimą ir klientų aptarnavimą.

Visos komandos dirbs atnaujintame 1,3 tūkst. kv. m ploto pastate, į kurio remontą investuota apie 1 mln. eurų. Erdvių interjeru rūpinosi architektų dirbtuvės „A2SM“.

Iki šiol Šiauliuose jau veikė programavimo, IT pagalbos, serverių administravimo, duomenų analitikos komandos, o nuo metų pradžios į Šaulius buvo perkeltas nuotolinis viso „Telia“ paslaugų tinklo veiklos stebėjimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką