Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 1d. 20:51

Viešbučio-restorano „Smilga“ varžytynės atšauktos

Viešbutis-restoranas „Smilga“
rinkosaikste.lt/Algimanto Barzdžiaus nuotr. / Viešbutis-restoranas „Smilga“

Daugiau nei prieš mėnesį iš varžytinių pradėtas pardavinėti beveik keturiolika metų Kėdainių centre gyvuojantis viešbutis ir restoranas „Smilga“. Tačiau pasibaigus varžytinių terminui, anstolio padėjėjas Tomas Jasaitis „Rinkos aikštę“ informavo, jog varžytynės atšauktos.

Apie situaciją plačiau kalbėti jos savininkai ir direktorė nepanoro – ilgiau nei dvi savaites laukus, atsakymo į pateiktus klausimus ir jokių paaiškinimų „Rinkos aikštės“ redakcija taip ir negavo.

Savo ruožtu antstolio padėjėjas Tomas Jasaitis, kuravęs „Smilgos“ pardavimą iš varžytynių, informavo, jog jos buvo nutrauktos.

„Dažnai būna, jog tik taip ir galima kurti verslą. Tai yra normali gyvenimiška situacija. Žmonės ieškojo sprendimų, 99 procentais juos rado ir šiandieną su didžiuoju kreditoriumi buvo susitarta, o išieškotojas tiesiog pateikė mums prašymą, kad vykdymo procesas nebereikalingas ir tas objektas nebeturi būti parduodamas varžytynėse“, – aiškino antstolio padėjėjas.

Ar tuo metu, kol vyko varžytynės, kas nors domėjosi viešbučio pirkimu, T.Jasaitis pasakyti negalėjo.

„Aš esu įsitikinęs, kad siekiant įsigyti tokį objektą, antstoliui skambinsi paskiausiai. Pirmiausiai kreipčiausi į bendrovę, kalbėčiausi, tarčiausi, galbūt tai tik laikini sutrikimai, galbūt iš tiesų tas verslas bus perimamas kitų savininkų, – kalbėjo antstolio padėjėjas. – Matant iš pačios situacijos, kad, jeigu jau klientai, t.y. skolininkai, dėjo daug pastangų, kad susitartų ir susitarė su kreditoriumi, tai ir apie tuos besidominčius pirkėjus tikriausiai nebėra prasmės kalbėti.“

Tiesa, T.Jasaitis atskleidė, jog kreditorius, atidavęs „Smilgą“ varžytinėms, buvo bankas.

Puslapyje www.evarzytines.lt buvo skelbiama, jog objektas parduodamas už beveik pusę milijono eurų – 492 000 Eur.

rinkosaikste.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:47
01:15
00:57

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką