Dabar populiaru
15min be reklamos

Vietoj planuotos kavinės Valakampiuose iškilo svečių namai, o galiausiai pardavinėjami butai

Vilniaus miesto Valakampių pirmajame paplūdimyje parduodamas kotedžas užkliuvo mėgstantiems šią sostinės vietą. Pradėjus domėtis šiuo pastatu, paaiškėjo, kad dėl statybų čia nerimauta dar prieš septynerius metus. Tąkart buvo vykdoma kavinės rekonstrukcija, tačiau vėliau išduotas leidimas svečių namams, o dabar šiame pastate parduodami ir butai. Miesto savivaldybė teigia, kad butai įrengti legaliai, tačiau neatskleidžia, kodėl vietoj kavinės leista statyti svečių namus.
Kotedžas Vilniuje Tik prenumeratoriams
Kotedžas Vilniuje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Portale Aruodas.lt atsirado skelbimas, kuriame teigiama, kad sostinėje, Valakampiuose, už 790 tūkst. Eur parduodamas 280 kv. m dviejų aukštų sublokuotas namas, pastatytas 2019 m.

„Išskirtinėje Valakampių vietoje parduodamas kotedžas. Patogus požeminis garažas, iš kurio pateksite tiesiai į savo namus. Apartamentai išdėstyti per du aukštus, o beveik 180 kv. m ploto erdvė palikta jūsų fantazijai, kadangi būstas neįrengtas“, – teigiama skelbime.

Taip pat jame giriamasi aukštos kokybės statyba, dideliais langais, galimybe įsirengti židinį, patogiu dujiniu šildymu, terasa su kiemeliu, apie 10 kv. m balkonu su stiklo turėklais. Į kainą bei bendrą plotą įskaičiuotas beveik 100 kv. m požeminis garažas, kuriame galima laikyti kelis automobilius bei įsirengti erdvų sandėliuką.

Kaip rekonstruojama kavinė tapo butais

Valakampius pamėgę gyventojai statybomis šioje vietoje buvo susirūpinę dar prieš septynerius metus, pastebėję netoli paplūdimio vykstančius darbus. Tuomet čia nebuvo nė užuominų apie gyvenamąjį namą.

15min.lt skaitytojo Giedriaus nuotr./Statybos Valakampiuose 2015 metais
15min.lt skaitytojo Giedriaus nuotr./Statybos Valakampiuose 2015 metais

„Daugelis stebinčių mano, jog tai, kas vyksta, gali būti nelegalu, juk tai daugelio vilniečių pamėgta poilsio vieta“, – 2015 metais 15min žurnalistams skundėsi gyventojai. Bet tuomet savivaldybė nuramino, kad čia tiesiog žadama rekonstruoti kavinę. Pastaroji buvo pastatyta dar 1950 metais – sovietmečiu veikusi, vėliau ji ne vieną dešimtmetį stovėjo apleista.

„Valakampių pirmame paplūdimyje vyksta kavinės statyba. Statybą leidžiantys dokumentai yra. Statyba vyksta privačiame sklype“, – tuomet tvirtino Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.

PLAČIAU SKAITYKITE: Statybos Valakampių pirmajame paplūdimyje piktina vilniečius: ar tai legalu?

Tad, kaip čia nutiko, kad vietoj kavinės iškilo svečių namai, o galiausiai pardavinėjami butai?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką