Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 17d. 12:26

Vilniaus oro uoste įrengta vaikų žaidimų ir poilsio zona

Nauja erdvė Vilniaus oro uoste
Martyno Jaugelavičiaus nuotr. / Nauja erdvė Vilniaus oro uoste

Vilniaus oro uoste įrengta nauja laisvalaikio erdvė „Play and Read“ (liet. „Žaisk ir Skaityk“). 80 kvadratinių metrų plote lankytojams įrengta žaidimų zona, knygų ir kitų leidinių skaitykla, krėslai, skelbiama išplatintame pranešime.

„Ankščiau keliaujančių šeimų atžalos, o ir patys tėvai, mėgdavo piešti ant specialių tentų, kuriuos buvome įrengę kitoje oro uosto dalyje, po terminalo remonto darbų nusprendėme ne tik palikti šią pramogą, bet ir įrengti specialią erdvę, kurioje būtų galima atsipalaiduoti prieš skrydį ir turiningai jo laukti“, – pasakoja Lietuvos oro uostų keleivių patirties valdymo skyriaus vadovė Rasa Petraitienė.

Naujoji laisvalaikio erdvė, pasak R.Petraitienės, įrengta minimaliais kaštais ir įtraukiant oro uosto darbuotojus – antram gyvenimui prikelti senojo VIP terminalo baldai, panaudoti jau anksčiau įsigyti žaislai, o edukacinius žurnalus ir knygas pakviesti atnešti oro uosto darbuotojai.

„Naujasis „Play and Read“ laisvalaikio kampelis Vilniaus oro uoste iš dalies yra ir socialiai atsakinga akcija. Į ją įsitraukė dešimtys darbuotojų, noriai nešusių ir dovanojusių knygas. Šiuo metu bibliotekoje galima rasti įvairios literatūros skirtingomis kalbomis: pasakų, romanų, knygų apie keliones ir, žinoma, aviaciją“, – komentuoja Lietuvos oro uostų keleivių patirties vadovė.

Numatoma, jog dalis bibliotekos knygų bus „skrajojančios“ – tai reiškia, jog keleiviai, pradėję skaityti knygą poilsio erdvėje, norės ją pasiimti ir į skrydį. Dėl šios priežasties R.Petraitienė prašo keleivių kitąsyk nepasidrovėti ir padovanoti jau perskaitytą knygą oro uostui – taip palaikyti jos turinio fondą.

Primenama, kad visuose Lietuvos oro uostuose yra laikomasi ypatingų saugumo reikalavimų. Naujai įrengtoje „Play and Read“ erdvėje lankytojai taip pat kaip ir kitose erdvėse prašomi laikytis saugaus atstumo, dėvėti asmens apsaugos priemones, naudotis čia pat esančiomis dezinfekcijos priemonėmis.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu Tik 15min
Interviu

Video

01:06
15:21
02:08

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką