Dabar populiaru
15min be reklamos

Vilniuje baigtos naujo verslo centro U219 statybos

Vilniaus Ukmergės gatvėje baigtas statyti 8 aukštų verslo centras U219. Projektą įgyvendino ir administruoja AB Panevėžio statybos tresto (PST) įmonių grupei priklausanti nekilnojamojo turto bendrovė UAB „Šeškinės projektai“. Šiuo metu išnuomota apie 50 proc. verslo centre esančių patalpų, skelbiama išplatintame pranešime.
Vilniuje baigtos naujo verslo centro U219 statybos
Vilniuje baigtos naujo verslo centro U219 statybos / Norbert Tukaj nuotr.

Bendras pastato plotas siekia 23 tūkst. kvadratinių metrų, iš jų nuomininkams skirta daugiau nei 15 tūkst. kv. m. Po pastatu įrengta kelių aukštų, 6,4 tūkst. kv. m. ploto požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Iš viso automobiliams pastate ir greta jo skirta 315 parkavimo vietų.

Norbert Tukaj nuotr./Vilniuje baigtos naujo verslo centro U219 statybos
Norbert Tukaj nuotr./Vilniuje baigtos naujo verslo centro U219 statybos

Tarp U219 nuomininkų – AB „Lietuvos geležinkeliai“, farmacijos kompanija „Boehringer Ingelheim“, Danijos bendrovė „Danfoss“, restoranų ir kino teatrų valdytoja „Apollo Group“, mobiliųjų žaidimų kūrimo studija „Estoty Vilnius“. Taip pat verslo centro patalpose veiks „Kardiolitos“ grožio ir odos klinika, kineziterapijos klinika „Osteomedika“, kavinė „Sugamour“, pietų restoranas „Lunch Up“ ir kt. Pastate įsikūrė ir PST biuras Vilniuje.

Verslo centro projektą sukūrė architektūros studija CLOUD (UAB „Cloud architektai“).

Naujame verslo centre įrengtos laisvalaikio ir poilsio zonos, žaliosios terasos apželdintos vaistažolėmis ir uogų krūmais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką