Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 3d. 09:44

„YIT Lietuva“ Šnipiškių „Naujajame Skansene“ stato du naujus daugiabučius

Daugiabučiai Šnipiškėse
„YIT Lietuva“ nuotr. / Daugiabučiai Šnipiškėse
Centrinėje Vilniaus dalyje, Šnipiškių rajone, toliau plečiasi „Naujojo Skanseno“ gyvenamųjų namų kvartalas. Jo vystytoja, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“, čia stato dar du naujus daugiabučius, kuriuos suprojektavo studijos „JP Architektūra“ architektai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių besikuriančiame „Naujojo Skanseno“ kvartale iki 2022 metų pabaigos bus pastatyti du nauji 6 aukštų daugiabučiai, kuriuose iš viso bus įrengti 144 butai. 1-4 kambarių butų kainos daugiabučiuose sieks nuo 2,3 tūkst. eurų už kvadratinį metrą. Namuose taip pat bus įrengta 16 komercinės paskirties patalpų, kurių plotas bus nuo 44 kv. m iki 102 kv. m., o kaina – 2,6 tūkst. eurų už kvadratinį metrą.

A+ energinio naudingumo klasės namuose bus įrengti pažangūs šildymo ir vėdinimo sprendimai. Butai turės erdvius balkonus, o viršutinių aukštų gyventojai laisvalaikį galės leisti terasose su vaizdu į Šeškinės kalną bei Vilniau finansinio centro dangoraižius.

Butuose taip pat bus įrengti dideli vitrininiai langai. Jie bus aprūpinti grindiniu šildymu bei individualiomis rekuperacijos sistemomis. Po namais bus įrengta 120 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Dviračius namo gyventojai turės galimybę laikyti specialioje dviračių saugykloje.

„Būsto sau ar investicijai Vilniuje ieškančių gyventojų žvilgsniai dažnai krypsta į „Naujojo Skanseno“ kvartalą, kuris sugrąžina gyvenimą į šią, centinėje miesto dalyje esančią, teritoriją. Būtent miesto gyvenimo artumas daugeliui būsto pirkėjų sostinėje yra vienas svarbiausių kriterijų. Klientai nori turėti galimybę visas paslaugas, išvystytą infrastruktūrą, kultūrą ir pramogas pasiekti per kuo trumpesnį laikotarpį. Mes tai vadiname 15 minučių miesto koncepcija, kuria vadovaujamės vystydami savo projektus“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

„Naujasis Skansenas“ šią koncepciją visiškai atitinka – kvartalą supa įvairių paslaugų infrastruktūra, įvairios gyventojams svarbios įstaigos, verslo centrai, taip pat pagrindinės miesto rekreacinės erdvės su dviračių ir pėsčiųjų takais. Ranka pasiekiama ne tik Neries krantinė su poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zonomis, Nacionaline dailės galerija, Sakurų parku, bet ir kitapus upės esantis Vilniaus senamiestis, galintis pasiūlyti turtingą kultūrinį gyvenimą, išskirtinę atmosferą, jaukias kavines ir restoranus. Visai šalia kvartalo, Konstitucijos prospekte, įsikūręs ir sostinės finansinis centras su bankais, prekybos bei maitinimo įstaigomis. Kvartale namų dažnai ieško šalia įsikūrusių verslo centrų darbuotojai, kurie nori turėti galimybę darbą pasiekti per kelias minutes pėsčiomis ir išvengti transporto spūsčių.

Namų kiemuose įrengti žalieji plotai, vaikų žaidimo aikštelės, sporto takai ir įranga. Projekto paklausumą rodo ir tai, kad pirmajame jo etape iš 137 butų yra likę neparduota vos 12.

„YIT Lietuva“ nuotr./Daugiabučiai Šnipiškėse
„YIT Lietuva“ nuotr./Daugiabučiai Šnipiškėse

Šiuo metu „Naujajame Skansene“ „YIT Lietuva“ taip pat stato su šiuolaikinius verslo centrus. Vienas iš jų bus baigtas jau šiais metais. Pirmuoju šio BREEAM tvarumo reikalavimus atitinkančios verslo centro nuomininku tapo JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ Vilniaus padalinys. Bendrovė „Naujasis Skansenas Ž“ verslo centre išsinuomojo daugiau nei 5000 kv. m plotą.

Šiuo metu Vilniuje „YIT Lietuva“ taip pat įgyvendina „Matau Vilnių“ projektą šalia Tauro kalno. Kaune dešiniojoje Neries krantinėje, kitapus senamiesčio, bendrovė vysto Piliamiesčio kvartalą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

24:11
00:45
28:20

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką