Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 9d. 14:32

„Telia“ Lietuvoje rodys HBO turinį už 7 eurus per mėnesį

Serialas „Sostų karai“
Serialas „Sostų karai“

Nuo rugpjūčio 21 dienos visi „Telia“ išmaniosios televizijos klientai galės žiūrėti daugiau nei šimtą filmų ir serialų iš Amerikos mokamos televizijos tinklo HBO. Naujausias HBO turinys bus automatiškai įtrauktas į „Telia“ klientams siūlomą paslaugą.

Rugpjūčio 21 dieną „Telia“ išmanioji TV pasipildys HBO paslauga su tokiais serialais kaip „Sostų karai“, „Vakarų pasaulis“ („Westworld®“), ar legendiniai „Sopranai: mafijos kronikos“ („The Sopranos®“)., rašoma pranešime žiniasklaidai.

„HBO Europe“ vadovas Hervé Payan džiaugiasi, kad lietuviai pagaliau galės išvysti daugelį įspūdingų HBO serialų. „Mūsų itin sėkmingas bendradarbiavimas su „Telia“ lėmė, kad nuo šiol galime pasiūlyti savo milžinišką sukaupto turinio biblioteką ir pačius naujausius HBO kūrinius lietuviams, vertinantiems aukščiausio lygio televizijos turinį“, – cituojama H.Payan.

Televizija transliuos „Sostų karus“, „Vakarų pasaulį“, „Aštrius daiktus“ ir „Nekaltą melą“, taip pat tokias komedijas kaip „Viceprezidentė“ („Veep®“), „Merginos“ („Girls®“), „Žaidėjai“ („Ballers®“) ir „Silicio slėnis“ („Silicon Valley®“).

HBO turinio bibliotekoje lietuviai taip pat atras anksčiau rodytus HBO serialus, tokius kaip „Sopranai: mafijos kronikos“, „Šešios pėdos po žeme“ („Six Feet Under®“), „Blakė“ („The Wire®“), „Tikras kraujas“ („True Blood®“), „Draugeliai“ („Entourage®“). Iš viso vartotojai galės rinktis iš daugiau nei šimto filmų ir serialų bei peržiūrėti visas iki šiol išleistas jų serijas, be to, paslauga bus automatiškai pildoma nauju turiniu.

Visus HBO filmus ir serialus „Telia“ klientai galės žiūrėti su lietuviškais subtitrais ir pasirinkti originalo (anglų k.) arba rusų kalbos įgarsinimą.

Naująją HBO paslaugą „Telia“ išmaniosios televizijos klientai galės užsisakyti nuo rugpjūčio 21 d., ji kainuos 6,9 Eur per mėnesį. Pirmąjį mėnesį paslaugą bus galima išbandyti nemokamai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką