Tiesiogiai
2012-05-29 18:09

5 tipai žmonių, su kuriais geriau nedraugauti „Facebooke“

Gal ir yra smagu turėti kuo daugiau draugų „Facebooke“, tačiau ar tikrai verta? Ar tikrai tie 800 žmonių yra draugai? Juo labiau, kad tarp jų tikrai gali pasitaikyti tokių, dėl kurių socialinis tinklas jums taps tikrai nemielu.
Socialinis tinklas „Facebook“
Socialinis tinklas „Facebook“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Štai penki tipai „Facebooko“ vartotojų, kurių kvietimų „The Huffington Post“ jums pataria geriau nepriimti:

1. Nepažįstamieji.

Atrodo, tai turėtų būti ir savaime aišku, tačiau visgi nemaža dalis „Facebooko“ vartotojų nepažįstamų žmonių prijungimo prie draugų nelaiko problema. Ar tikrai norite su jais dalintis savo asmenine informacija? Ar jums tikrai bus įdomu matyti jų naujienas savo naujienų sraute? Jeigu jau taip norite bendrauti su žmonėmis, kurių nepažįstate, aktyvuokite funkciją „Subscribe“ savo profilyje – tokiu būdu jūs leisite matyti kai kurias savo naujienas ir nepažįstamiems žmonėms, o priimti jų į draugus net nereikės.

2. Žmonės, kurie priima į draugus visus.

Tikriausiai ne pati geriausia mintis ir susidraugauti su tokiais, kurie turi kelis tūkstančius draugų savo profilyje – juk akivaizdu, kad jie visi nėra geri pažįstami, todėl jūsų informacija gali būti nutekinta. Ypač,  jeigu privatumo nustatymai leidžia draugų draugams matyti jūsų naujienas.

3. Jūsų antrosios pusės buvusios meilės

Tikrai? TIKRAI? Esate tikras, kad tai nebus nejauku? Žinoma, jeigu jūsų antroji pusė yra likusi gerais draugais su savo buvusiais, o jūs sugebėsite atsispirti norui sekioti kiekvieną jų judesį „Facebooke“, tai kodėl gi ne. Tačiau suvokite, kad jie galės matyti ir jūsų nuotraukas, komentarus, ir viešus paburkavimus. Ir dar kartą pergalvokite – ar nei po viena nuotrauka nepakomentavote, kokia baisi ragana buvo jūsų mylimojo buvusi mergina, ar koks „lopas“ buvo jūsų draugės eks-vaikinas?

4. Jūsų viršininkas.

Argi jums dar neužtenka begalės juokelių, klaidžiojančių internete apie tai, kaip po neatsakingo komentaro „Facebooke“ darbuotojai neteko darbo? Juk geriau būti atsargiam nei paskui gailėtis. Jeigu visgi nusprendėte rizikuoti, tai įsidėmėkite – jokių komentarų apie darbą, jokio „Facebooko“ naudojimo darbo valandomis ir dėl Dievo meilės, jokių „Farmville“ kvietimų jūsų šefui.

5. Žmonės, kurie mėgsta viską reklamuoti

Jau užtektinai nusibosta matyti reklamas visur ir visada – negi jums dar papildomai reikia, kad jos skverbtųsi ir į jūsų naujienų srautą „Facebooke“? Kam priimti į draugus tą, kuris teršia jūsų kompiuterio ekraną nuolatinėmis reklamomis? Na žinoma, nebent jūsų mėgstamiausia laida – „TopShop“ reklamos, tada drąsiai susidraugaukite su „reklamščikais“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą