Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
04 23

Amerikiečių generolas: šis kasdienis prietaisas mūšio lauke jums prišauktų mirtį

Mobilieji telefonai iš esmės pakeitė būdus, kaip yra dokumentuojamas karas, ir dabar leidžia net realiuoju laiku stebėti situaciją fronto linijose, pamatyti naujausią karinę techniką ir sukrečiančius mirties bei naikinimo vaizdus. Tačiau jie taip pat gali prišaukti mirtį juos nešiojantiems kariams, leidinio „Foreign Policy“ žurnalistui sakė JAV kariuomenės generolas majoras Curtisas Tayloras.
Ukrainos karys
Ukrainos karys / „Zuma press“/„Scanpix“

Neišprovokuotas Rusijos karas prieš Ukrainą, ko gero, gali būti pavadintas pirmuoju „išmaniųjų telefonų“ karu. Jų naudojimas tik patvirtino, kokį svarbų vaidmenį šie kasdienybę lengvinantys prietaisai atlieka šiame kare ir atliks ateityje.

Karybos naujienų svetainė „Armada International“ pažymėjo, kad kariniu lygmeniu išmanieji telefonai gali būti naudinga taktinio ryšio alternatyva kariniams siųstuvams.

Negana to, išmanieji telefonai leidžia žmonėms palaikyti ryšį arba naudotis internetu, kai įprastinės telekomunikacijos gali būti pažeistos arba neprieinamos. Šie prietaisai buvo neįkainojami renkant ir dalijantis įrodymais apie Rusijos įvykdytus žiaurumus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius