Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 03, 22:51

„Apple“ ir „Samsung“ dar kartą sieks susitarimo patentų ginče

Technologijų kompanijos „Apple“ ir „Samsung“ ir vėl bando išspręsti jau keletą metų vykstančius tarpusavio nesutarimus dėl patentų. Anot „The Korea Times“, dabartinė situacija artėja potencialaus susitarimo link.
„Apple“
„Apple“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, vis dar yra daugybė kliūčių šiam susitarimui. Pavyzdžiui, „Apple“ vis dar nėra atsiėmusi reikalavimo „Samsung“ susimokėti po 30 JAV dolerių už kiekvieną parduotą įrenginį.

„Samsung“ vis dar siekia pasirašyti sutartį, pagal kurią turėtų galimybę susipažinti su visais komerciniais „Apple“ dizaino patentais. Mainais į tai, „Apple“ nori 30 JAV dolerių už kiekvieną „Samsung“ įrenginį, kuris pažeidžia „Apple“ patentus, tačiau „Samsung“ šią sumą laiko per didele“, – rašo „The Korea Times“.

„Samsung“ generalinis direktorius Shinas Jong Kyunas kitų metų pradžioje vyks į JAV susitikti su „Apple“ vadovu Timu Cooku ir aptarti potencialų sandorį su „Apple“. Tačiau iki šiol šių dviejų kompanijų vadovų susitikimai per pastaruosius dvejus metus davė mažai rezultatų.

Abi technologijų milžinės dėl patentų pešasi nuo 2011 metų pradžios, kuomet JAV kompanija apkaltino „Samsung“ pažeidus jos dizaino ir programinės įrangos patentus. Iki šiol šioje kovoje labiau sekėsi „Apple“, kuriai įvairių šalių teismai iš „Samsung“ yra priteisusi kelis šimtus milijonų JAV dolerių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

iTouch.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką