2013-02-18 08:59

Astronautas iš Tarptautinės kosminės stoties atliko dainą kartu su roko atlikėju

Kanadietis astronautas Chrisas Hadfieldas ir roko atlikėjas Edas Robertonas vienu metu atliko dainą iš Tarptautinės kosminės stoties ir Žemėje įsikūrusios studijos.
Chrisas Hadfieldas (kairėje) kartu su Edu Robertsonu ir jaunimo choru iš Toronto atliko dainą „I.S.S"
Chrisas Hadfieldas (kairėje) kartu su Edu Robertsonu ir jaunimo choru iš Toronto atliko dainą „I.S.S" / CBC music nuotr.

Atlikta saina vadinasi „I.S.S“ (angl. Is somebody singing), kūrinys yra apie Žemėje likusių artimųjų ilgesį.

Dainą astronautas atliko iš Tarptautinės kosminės stoties, kuri tuo metu „skriejo" daugiau nei 28 tūkstančių kilometrų per valandą greičiu.

Chrisas Hadfieldas ir atlikėjo iš grupės „Barenaked ladies“ dueto pasiruošimai vyko dar Rusijoje, kur buvo atliekamas pasirengimas penkis mėnesius truksiančiai misijai Tarptautinėje kosminėje stotyje, rašo Space.com.

Atlikdamas minėtą dainą, kanadietis Chrisas Hadfieldas pro kupolą nuolat žvilgčiodavo į Žemės pusę.

VIDEO: Daina apie patirtį kosmose „I.S.S“
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą