2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kviečia prisidėti prie naujos ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos kūrimo

Europos Komisija kviečia visus besidominčius mokslu ir inovacijomis pretenduoti į aukšto lygio ekspertų grupės narius ir prisidėti prie naujos Europos Sąjungos (ES) bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos formavimo. Kandidatai į grupės narius paraiškas gali teikti iki birželio 20 d., rašoma Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pranešime spaudai.
knyga
Mokslas / 123RF.com nuotr.

Ekspertų grupė Europos Komisijai turės pateikti strategines rekomendacijas, kurios padėtų tobulinti ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programas bei padidinti jų poveikį skatinant ekonomiką, sprendžiant visuomenei aktualius iššūkius. Grupė taip pat atliks galutinį „Horizontas 2020“ bei tarpinį „Europos horizontas“ mokslinių tyrimų ir inovacijų programų vertinimus.

Į ekspertų grupę numatoma atrinkti iš viso 15 narių. Planuojama, jog nauja ES bendroji mokslinių tyrimų ir inovacijų programa startuos 2028 m.

Daugiau informacijos apie kvietimą galima rasti Europos Komisijos interneto svetainėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką