Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 22d. 13:55

„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 eurų

„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų
Shutterstock nuotr. / „Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų
Ieškote Kalėdinės dovanos, bet spaudžia biudžetas ir bijote laiku nesugalvoti varianto? Visus metus žmones konsultuojantys „Bitės Profai“ pastebi, kad brangiausios dovanos toli gražu ne visuomet džiugina labiausiai. Kartais paprasta, bet praktiška dovana kasdien sutaupo aibes laiko arba padeda atsipalaiduoti po darbų. Pateikiame tokių dovanų TOP 5.

Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas iki 30 Eurų vertės

  • „Samsung 25W“ įkroviklis – būtinas „Samsung“ telefonų priedas;
  • „Apple 20W USB-C“ įkroviklis – būtinas „iPhone“ telefonų priedas;
  • „GRID Autosport“ – žaidimas greičio mėgėjams;
  • Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – išgelbėjimas nuo nemalonios „iPhone“ problemos;
  • „Noir“ – telefono ekranas tiems, kurie nemėgsta ryškumo.

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas kalėdines dovanas iki 30 Eurų, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.
„Idealus pigios dovanos pavyzdys yra greitesni išmaniųjų įrenginių įkrovikliai. Jie kainuoja nedaug, bet išmaniojo įkrovimo laiką gali sutrumpinti net daugiau nei perpus. Šis įrenginys išties labai praktiškas ir turi savybę, kuria pasigirti gali nedaugelis net pačių brangiausių dovanų – jį vartotojas tikrai naudos kasdien arba beveik kasdien“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Pateikiame TOP 5 išmanias dovanas, kurios kainuos mažiau nei 30 Eurų.

„Samsung 25W“ įkroviklis – būtinas „Samsung“ telefonų priedas

Gamintojo nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų
Gamintojo nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų

Šiuolaikiniai telefonų gamintojai į naujų savo išmaniųjų dėžutes įkroviklių jau nebededa arba deda tokius, kuriems stinga galios. Vis daugiau „Samsung“ telefonų palaiko ir 25W įkrovimą, tad investavus į naują įkroviklį laukimo greitis gerokai sumažėtų.

„Jei turite senesnį „Samsung“ įkroviklį, tikėtina, kad jį sudaro 15W blokelis su paprasta USB-A tipo jungtimi. Naujesnį 25W įkrovimo blokelį galima atskirti iš USB-C jungties. Ką reiškia šis skirtumas praktiškai? Pavyzdžiui, „Samsung Galaxy S21+“ telefonas su 15W įkrovikliu per lygiai 30 minučių pasikraus apie 38 proc. Su 25W įkrovikliu per tą patį laiką jis pasikraus net 61 proc. Tai reiškia, kad su naujesniu įkrovimo blokeliu telefoną galima palikti krautis kol prausiatės ar gaminatės valgyti ir to per akis užteks pakrauti visai dienai“, – pataria „Bitės Profas“.

Ieškodami dovanos „Samsung“ telefono naudotojui, atkreipkite dėmesį, kokį įkroviklį jie naudoja. Galbūt greitesnis telefono pakrovimas – praktiškas ir nebrangus būdas pradžiuginti?

Jau kurį laiką išmanusis telefonas nebėra tik ryšio priemonė. Naujos funkcijos šiandienos pasaulyje padeda lengviau keliauti ir gerokai palengvina kasdienybę. Tačiau net ir geriausią bateriją turintis išmanusis greitai išsikrauna juo aktyviai naudojantis. „Bitės Profai“ dalinasi naudingais patarimais, kaip greitai įkrauti išmaniojo bateriją

Norėdami įsigyti „Samsung 25W“ spauskite čia.

„Apple 20W USB-C“ įkroviklis – būtinas „iPhone“ telefonų priedas

„Apple“ pirkėjai vis dažniau pirkdami naują telefoną ranka ne visą įkrovimo blokelį, o tik krovimo laidą. Žinoma, telefonui tinka ir senieji „Apple“ krovimo blokeliai, tačiau ar jie krauna pakankamai greitai?

„Sprendimą nebedėti įkroviklių prie naujų telefonų „Apple“ aiškino tuo, kad daugelis įkroviklius ir taip jau turi. Tai tiesa, tačiau senieji USB-A blokeliai buvo vos 5W galingumo. Su tokiu pakrovėju „iPhone 12 Pro“ per 30 min. pasikrauna 18 proc. Tuo tarpu su nauju 20W įkrovikliu per tą patį laiką telefonas pasikrauna iki 41 proc. Vadinasi, naujesnis įkroviklis daugiau negu dvigubai pagreitina įkrovimo greitį“, – analizuoja K. Špiliauskas.

Jei artimasis ne kartą yra pastebėjęs lėtus telefono įkrovimo greičius, jį tikrai nudžiugintų nebrangus, bet labai pravartus „Apple 20W USB-C“.

Norėdami įsigyti „Apple 20W USB-C“ įkroviklį spauskite čia.

„GRID Autosport“ – žaidimas greičio mėgėjams

VIDEO: GRID Autosport | Announcement Trailer (iOS and Android)

Lenktynės jau seniai yra vienas populiariausių žaidimų žanrų. „GRID Autosport“ yra kiek neįprastas kūrinys – jis kainuoja kaip išmanaus telefono žaidimui gana brangiai (10.99 Eur) ir užima net 4 GB telefono atminties. Bet jį atsisiuntus nebesiūloma įsigyti jokių mokamų priedų, o žaidimas vyks sklandžiai ir lengvai.

„Tai grafikos galimybėmis stebinantis lenktynių žaidimas, kurį galima žaisti jau nuo 2014 m. per „Xbox“ arba „PlayStation 3“ žaidimų konsoles. Pagaliau žaidimas atsirado telefonuose, kuriuose grafika nenusileidžia senesnėms konsolėms. Anksčiau buvęs populiarus žaidimas šiandien išgyvena renesansą, nes jį išbando ir pamilsta tie žmonės, kurie praeityje neturėjo galimybių žaisti, nes „GRID Autosport“ buvo prieinamas tik konsolių bei kompiuterių turėtojams“, – pastebi „Bitės Profas“.

Dovana tiks tiems, kurie mėgsta atsipalaiduoti žaisdami greičio žaidimus, nesvarbu, ar „GRID Autosport“ jau yra išbandę praeityje, ar šį pavadinimą girdi pirmąkart.

Žaidimą įsigyti ar padovanoti „iOS“ naudotojai gali čia.

Jei norite padovanoti programėlę kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šiame aprašyme. Deja, kol kas dovanoti programėles galima tik per „App Store“, tad jei naudojate „Android“, „GRID Autosport“ nusipirksite nebent sau, o tai galite padaryti paspaudę čia.

Taip pat renkantis naują išmanųjį telefoną, dažnas ieško tokio, kuris gebėtų užtikrinti geriausią patirtį mėgaujantis mėgstamiausiais žaidimais. Tokiam įrenginiui pagrindiniai reikalavimai – ryškus ekranas ir spartus procesorius, tačiau rinkoje tokių telefonų pakankamai daug. Kad išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius būtų lengviau, „Bitės Profai“ išskyrė penkis geriausius modelius.

Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – patogesnis rašymas „iPhone“ telefonams

Shutterstock nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų
Shutterstock nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų

Jei pakeitėte telefoną iš „Android“ sistemos į „iOS“ greičiausiai iškart pasigedote mažytės, bet reikšmingos funkcijos – lietuviškos klaviatūros. „iPhone“ vieną lietuvišką klaviatūrą turi, tačiau ja parašyti žinutę gali trukti ilgiau, nes lietuviškos raidės neiškeltos į atskirą eilutę.

„Programėlė „Ačiū“ suteikia galimybę „iOS“ įrenginiuose rašyti taisyklingai lengviau ir greičiau. Viršuje atsiranda papildoma juosta raidžių ir norint rašyti „Ą“ nebereikia ilgai laikyti „A“. Taip pat programėlė leidžia keisti mygtukų spalvą, dydį ir rėmelius, tad klaviatūros išvaizdą lengvai pritaikysite sau. Be to, ji vienintelė „iOS“ platformai siūlo rašymo lietuviškai greičio testą, taigi galėsite ne tik naudotis, bet ir įsivertinti, kaip greitai rašote“, – teigia K. Špiliauskas.

„Ačiū“ įsigyti ar padovanoti „iOS“ naudotojai gali paspaudę čia.

Dovana nebrangi, bet naudinga. Jei norite padovanoti programėlę kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šiame aprašyme.

„Noir“ – telefono ekranas tiems, kurie mėgsta mažesį ryškumą

Shutterstock nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų
Shutterstock nuotr./„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 30 Eurų

Jei naudojate „iPhone“, greičiausiai internetą pasiekiate per „Safari“ naršyklę. „Noir“ yra jai skirtas įskiepis, kuris pakeičia puslapio išvaizdą iš baltos į tamsią.

„Nuo pat „iOS 13” atnaujinimo „Apple“ įrenginiai įgavo seniai vartotojų prašomą tamsaus režimo funkciją – daugelio standartinių programėlių langai patamsėjo. Tačiau pokyčiai aplenkė „Safari“ – nors jos mygtukai irgi pasidarė tamsūs, puslapiai išliko savo spalvų, pavyzdžiui, „Google“ vis dar pasirodo itin šviesiu, baltu fonu. „Noir“ tai pakeičia ir visos svetainės užkraunamos tamsiu režimu“, – aiškina „Bitės Profas“.

„Noir“ įdiegti paprasta, ji nei kiek nesulėtina nei naršymo, nei programėlių krovimo greičio, tik pakeičia spalvas į tamsesnes, kas daliai naudotojų kur kas labiau patinka.

„Noir“ įskiepį įsigyti ar padovanoti galite paspaudę čia.

Jei norite padovanoti programėlę kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šiame aprašyme.

Mėgautis mažesniu ryškumu galite nuolatos. Plačiau apie tai, kaip aktyvuoti tamsųjį režimą „Dark mode“ ir šios funkcijos privalumus, pasakoja „Bitės Profai“.

Pagalbos išrenkant svarbiam žmogui išmaniąją dovaną galite kreiptis į didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką