Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 27, 09:41

Didžiausia programuotojų konferencija Baltijos šalyse šiemet kviečia visus į ateitį

Jau vienuoliktus metus iš eilės vykstanti programuotojų konferencija Build Stuff šiais metais kviečia technologijų pasaulio profesionalus aplankyti ateitį. Kasmet besikeičiančios konferencijos temos visad pritraukia dalyvių akį išskirtinumu bei gebėjimu adaptuotis prie technologijų naujovių. Šių metų tema – futurizmas, pavadinimu: „BUILD STUFF 2022: The Future Beckons Us Home”, rašoma organizatorių pranešime spaudai.
Build Stuff 2019
Build Stuff 2019 / Organizatorių nuotr.

„Tai – šuolis pirmyn su technologijomis, visapusiškai. Futurizmas mūsų akyse yra ne tik meno srovė, bet siekiamybė, rytdienos naujoves adaptuojant kasdienai. Kibernetinis saugumas, dirbtinis intelektas, robotika, programavimo kalbos – tai tik kelios technologijų temos, kurių pagalba einam koja kojon link inovatyvių sprendimų priėmimo.

Jau daugiau, nei dešimtmetį tai sėkmingai parodome savo dalyviams, partneriams, pranešėjams, renginio svečiams. Šiais metais tai – ne išimtis. Šios ir dar daugiau temų bus paliečiamos mūsų renginyje lapkritį” – sako konferencijos įkūrėja Neringa Young.

Organizatorių nuotr./Build Stuff konferencija
Organizatorių nuotr./Build Stuff konferencija

Prie lapkričio mėnesį vyksiančios konferencijos kartu prisijungia ir Bitė Lietuva su jau tradicija tampančiais CTO apdovanojimais. Nominuoti savo kandidatą galima iki spalio 7 dienos, o apdovanojimų ceremonija įvyks Build Stuff konferencijos metu, lapkričio 9 dieną.

Build Stuff dalyviai bei renginio svečiai šiais metais pamatys tokius pasaulyje žinomus pranešėjus, kaip vyriausiąjį architektą eBay kompanijoje, Randy Shoup, buvusį NFL žaidėją, holistinės gyvensenos bei jogos guru, Keith Mitchell, TEDx pranešėją, autorę bei Microsoft technologijų skyriaus direktorę, Dona Sarkar, programuotoją, autorių, tinklalaidininką, Scott Hanselman ir apie šimtą daugiau pranešėjų.

Organizatorių nuotr./Build Stuff konferencija
Organizatorių nuotr./Build Stuff konferencija

Šių metų konferencijos partneriai: StormGeo, EPAM Systems, RavenDB, Rocket Software, DevStream, Accenture, Visma.

Build Stuff konferencija vyks lapkričio 9-11 dienomis, Radisson Blu Lietuva (Konstitucijos pr. 20, Vilnius bei virtualioje platformoje).

Daugiau informacijos apie renginį bei Build Stuff – čia.

Pamatykite Build Stuff konferencijos akimirkas iš praeitų metų:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką