Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Egzotiškos legendos, kurias vis dar galima įsigyti

Parduotuvių lentynos dabar tiesiog lūžta nuo išmaniųjų telefonų gausos, o tarp jų ir ypatingų modelių. Šiems prietaisams jau sukako 2-3 metai, bet juose vis tiek perka. Taip, jie nepasiekė legendinio „Nokia 3310“ populiarumo, kurio naujo jau neberasite, tačiau kultinių telefonų yra ir daugiau. Prisiminkime juos.
Telefoninis sukčius
Telefonas / 123rf.com

„Nokia 3310“

„Nokia 3310“
„Nokia 3310“

Dažnai tenka išgirsti nostalgiškų dūsavimų, kad jau nebėra tokiu telefonų kaip „Nokia 3310“. Ir nereikia, nes šią legendą dar ir dabar galite įsigyti Kinijoje už 15 dolerių, tiesa tik atnaujintą.

„iPhone 5s“

„iPhone 5s“
„iPhone 5s“

Išmanusis telefonas buvo pristatytas 2013 metų rudenį, bet vis dar parduodamas parduotuvėse. Šiandien šis bestseleris yra pigiausias bilietas į „Apple“ pasaulį. Nors oficiali „Apple“ parduotuvė nebeprekiauja „iPhone 5S“, tačiau modelis vis gauna gamintojo palaikymą. Jei nusipirksite „iPhone 5S“, ne visi žinos, kad turite seną ir pigiausią „iPhone“, nes naujasis „iPhone SE“ paveldėjo jo dizainą.

„iPhone 5S“ dabar kainuoja apie 190 dolerių.

„YotaPhone 2“

„YotaPhone 2“
„YotaPhone 2“

Sumanytas Rusijoje, suktas kinų ir vėliau jų pačių nusipirktas išmanusis telefonas su dviem ekranais. Rusai iš pradžių jį įvertino kaip žinomiausių prekinių ženklų flagmaną, tačiau dabar jo kaina kinų internetinėje parduotuvėje „AliExpress“ siekia vos 120 dolerių.

„Samsung Galaxy S5“

„Samsung Galaxy S5“
„Samsung Galaxy S5“

Paskutinis „Samsung“ flagmanas, kuris atitinka visus praktiško žmogus reikalavimus. Jis apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės patekimo, turi nuimamą akumuliatorių ir pagamintas iš patvaraus plastiko. Be to, išmanusis telefonas yra labai lengvas ir netempia žemyn kišenės, priešingai nei modernūs jo kolegos iš stiklo ir metalo. „Samsung Galaxy S5“ dabar kainuoja apie 220 dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius