Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Facebook“ neigia gandus, esą svetainė bus uždaryta kovo 15 dieną

Socialinio tinklo „Facebook“ atstovai neigia internete pasklidusius gandus, esą kovo 15 dieną svetainė bus uždaryta.
„Facebook“
„Facebook“. / „Scanpix“ nuotr.

Gandą, neva „Facebook“ bus uždarytas, paskelbė viena satyrinė svetainė, kurioje taip pat skelbiamos tokios „naujienos“, kaip „Ateivių erdvėlaiviai atakuos Žemę 2011-aisiais“ ir „George‘as Clooney kandidatuos į prezidentus“. Straipsnį šiame tinklalapyje pastebėjo ir „Įkrauk“ skaitytojai.

Straipsnyje neva cituojamas „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas, kuris teigia, jog „nori susigrąžinti senąjį gyvenimą“ ir siekia „nutraukti visą šią beprotybę“. Maža to, vartotojai raginami išsisaugoti visą socialiniame tinkle saugomą informaciją ir nuotraukas, esą „po uždarymo jos bus ištrintos“.

Kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų ketinimai uždaryti daugiau nei 500 mln. vartotojų visame pasaulyje turintį socialinį tinklą, šis gandas greitai išplito internete per „Twitter“, tą patį „Facebook“ bei kitus tinklalapius.

„Facebook“ pirmadienį patikino, jog uždaryti svetainės neketinama. „Atsakymas yra „ne“, taigi prašome padėkite mums nutraukti visą šią kvailystę. Mes negavome jokių įspėjimų apie ketinimus uždaryti tinklalapį, ir turime daug planų, taigi dirbsime toliau kaip įprasta“, – tinklalapiui Mashable.com sakė „Facebook“ korporatyvinės komunikacijos direktorius Larry Yu.

Išties, ar įtikinamai skamba ketinimai uždaryti svetainę praėjus vos kelioms dienoms po to, kai socialiniam tinklui pavyko pritraukti 0,5 mlrd. JAV dolerių investicijų, o jo vertė buvo padidinta iki 50 mlrd. JAV dolerių?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius