Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Geriausi „Android“ žaidimai 2016 metais

Žaidimai mobiliuosiuose įrenginiuose tobulėja, atrodytų, ne dienomis, o valandomis. Jeigu prieš dešimtmetį kas būtų pasakęs, kad „Grand Theft Auto: San Andreas“ bus galima žaisti ir telefonu, tikriausiai iš tokio drąsaus pareiškimo būtų juokiamasi iki pilvo plyšimo. O šiandien „GTA: SA“ netgi nėra pats gražiausias mobiliesiems skirtas žaidimas.
„Pokemon Go“ žaidimas telefone
„Pokemon Go“ žaidimas telefone / „Scanpix“ nuotr.

Peržvelkime „Android Authority“ sudarytą geriausių 2016 metų „Android“ žaidimų sąrašą.

„Badland“, 1 ir 2 dalis

Kaina: nemokami

Iš pirmo žvilgsnio „Badland“ atrodo visai neįspūdingai. Tai yra 2D arkados stiliaus žaidimas, kur žaidėjo valdomas „kūnelis“ turi vengti įvairiausių kliūčių ir daryti tai pakankamai greitai, kad neatsiliktų nuo nuolat slenkančio ekrano. Tačiau ilgiau pažaidus atsiskleidžia visas šios skaitmeninės pramogos gilumas. „Badland“ turi vienam žaidėjui skirtą scenarijų, keliems žaidėjams skirtą režimą ir netgi lygių kūrimo įrankį. Ir, lyginant su kitomis laiko deginimo priemonėmis, jis niekaip neatsibosta. Antrasis „Badland“ savo patrauklumu kiek atsilieka nuo originalo, tačiau jį taip pat verta išbandyti.

VIDEO: BADLAND - Day II ends at Night

Atsisiųsti „Badland“, „Badland 2“.

„Crashlands“

Kaina: 5,54 Eur

2016 metais publikuotas „Crashlands“ jau patenka į geriausių kada nors sukurtų „Android“ žaidimų sąrašą. Pagrindinis jo veikėjas – tarpgalaktinio krovinių transportavimo specialistas, kurio transporto priemonė sudužo svetimoje planetoje. Jam žaidimo kūrėjai skyrė užduotį išsiaiškinti kas vyksta, pasistatyti bazę, rinkti įvairiausias gerybes ir jas kurti bei išgelbėti pasaulį nuo blogiečių kėslų. Žaidime esama žaidimo vaidmenimis (RPG) elementų, leidžiančių tobulinti pagrindinio veikėjo gebėjimus, daugybė daiktų, kuriuos galima surinkti bei sukurti, o žaidimą lengvina kai kurios net ne visiems šiuolaikinių stacionarių kompiuterių žaidimams būdingos funkcijos, kaip, antai, automatinis turto rūšiavimas. Pažadame – jeigu atsisiųsite, veiklos turėsite ne vienai dienai. O kad jau žaidimas yra mokamas, tai jūsų neerzins pasiūlymai už mažą kainą įsigyti kokių nors virtualių gėrybių.

VIDEO: Crashlands - Official Game Trailer #1 (JAN 21, 2016)

Atsisiųsti „Crashlands“.

„Fallout Shelter“

Kaina: nemokamas

Dar 2015 metais išleistas „Fallout Shelter“ susilaukė milžiniško žiniasklaidos dėmesio ir labai pozityvių apžvalgų. Šiame žaidime jūsų užduotis yra susikurti slėptuvę nuo pavojų, gresiančių postapokaliptiniame pasaulyje, užpildyti ją gyventojais ir užtikrinti, kad jų kasdienybė būtų sklandi. Slėptuvės gyventojai gali būti siunčiami į atvirą pasaulį išteklių ieškoti, gali susilaukti vaikų ir tiesiog privalo ginti slėptuvę nuo įvairaus plauko blogiečių, besikėsinančių sunaikinti slėptuvės turtą ir gyventojus. „Fallout“ žaidėjai gali ištisus mėnesius kurti savo izoliuotas bendruomenes net nepastebėdami, kad kūrėjai tikisi uždirbti pardavinėdami virtualias gėrybes, palengvinančias virtualų gyvenimą. O kad bėgant laikui žaidimas nepabostų, kūrėjai nesiliauja jo pildyti nauju turiniu.

VIDEO: LGR - Fallout Shelter - Mobile Game Review

Atsisiųsti „Fallout Shelter“.

„Geometry Wars 3: Dimensions“

Kaina: 8,99 Eur

„Geometry Wars“ žaidimų serija turi gana didelę ištikimų žaidėjų bazę ir nuolat susilaukia liaupsių už tai, kad tai yra vienas iš smagiausių kada nors sukurtų žaidimų. „Geometry Wars 3“ nuo savo pirmtakų neatsilieka ir žaidimą pasunkina įvairiais objektais, leidžiančiais konstruoti trimačius žemėlapius. Žaidime yra 100 lygių, 12 skirtingų mūšio režimų. Kaip ir ankstesnėse versijose, šioje žaidimas bandys jus apakinti spalvingais didelės raiškos sprogimais ir kitomis įdomybėmis. Nors 9 eurų kaina atrodo ganėtinai solidi, bet už žaidimo kūrėjai nebando išmelžti daugiau pinigų ir nekūrė virtualių gėrybių parduotuvės žaidimo viduje.

VIDEO: Classic Game Room - GEOMETRY WARS 3: DIMENSIONS review

Atsisiųsti „Geometry Wars 3: Dimensions“.

„Grand Theft Auto: San Andreas“

Kaina: 6,99 Eur

„Grand Theft Auto: San Andreas“- turbūt geriausia, ką mobiliuosiuose telefonuose gali rasti stacionarių kompiuterių žaidimų gerbėjas. Kaip ir įprasta GTA serijai, žaidėjas galės tyrinėti milžinišką atvirą pasaulį, daugybę valandų vykdyti vien pagrindinės scenarijaus linijos užduotis ir užsiimti pačiomis įvairiausiomis šalutinėmis veiklomis. Žaidime tapsite buvusio vietinės gaujos nario bendrininku, kuris, sugrįžęs iš „komandiruotės“, bandys susigrąžinti savo vietinio rajonėlio kontrolę ir atkeršyti už savo motinos mirtį. Žaidimo kūrėjai „Rockstar Games“ žaidėjui suteikia galimybę pasirinkti grafikos kokybę, keisti valdymo būdus, išsaugoti žaidimo padėtį „debesyje“. Žaidimas iš tiesų gigantiškas. Ir be jokių smulkių virtualių pirkinių už realius pinigus.

VIDEO: GTA San Andreas Android Review - mob.org

Atsisiųsti „Grand Theft Auto: San Andreas“.

„Hearthstone Heroes of Warcraft“

Kaina: nemokamas

„Hearthstone Heroes of Warcraft“ savo žygį į pasaulines virtualių pramogų aukštumas pradėjo kopti dar 2014 metų pabaigoje. Pti žaidimo logika yra ganėtinai artima tokiai klasikai, kaip „Pokemon“ ar „Magic: The Gathering“, kuomet renkamos kortos ir iš jų kombinacijos sudaroma kaladė. Žaidime esama ir ne internetinių komponentų, tačiau praktiškai visas veiksmas reikalauja nuolatinio interneto ryšio. O „debesinis“ žaidimo padėties išsaugojimas „battle.net“ paslaugoje suteikia galimybę tą pačią kaladę tobulinti ir patirtį kaupti ir telefone, ir didesniame kompiuteryje.

VIDEO: Hearthstone For Android Phones! (Read Update)

Atsisiųsti „Hearthstone Heroes of Warcraft“.

„Minecraft: Pocket Edition“

Kaina: 6,99 Eur

„Minecraft“ visame pasaulyje žaidžia paties įvairiausio amžiaus žaidėjai. Bet jeigu dar kas nors nežino, kas tai yra: „Minecraft“ apgyvendina jus gigantiškame pasaulyje, kur kasate įvairius išteklius, kuriate išgyvenimui reikalingas atsargas, kovojate su nedraugiškai nusiteikusiais veikėjais ir darote iš esmės tai, kas tik šauna į galvą. Žaidime yra išgyvenimo režimas, kuriame turite savo jėgomis „susiveikti“ išgyvenimui reikalingo maisto, įrankių ir išteklių bei kūrybinis režimas, suteikiantis neribotą prieigą prie bet kokių išteklių. 2015 metų pabaigoje išplatintas atnaujinimas suteikė galimybę rinkti ir „raudonąjį akmenį“ (Redstone), kuris suteikia gausybę naujų galimybių. O per ateinančius porą metų „Microsoft“ žada žaidimą papildyti begale naujų savybių. Tad, jeigu mėgstate „Android“ žaidimus, neturėdami „Minecraft“ negalėsite džiaugtis „turtinga žaidimų kolekcija“. Ir, kaip įprasta daugelyje mokamų žaidimų, šiame nėra virtualių pirkinių už realius pinigus.

VIDEO: MCPE 0.16.0 FULL REVIEW - Minecraft Pocket Edition 0.16.0 Update New Blocks, Mobs (Pocket Edition)

Atsisiųsti „Minecraft: Pocket Edition“.

„Pokemon Go“

Kaina: nemokamas

„Pokemon Go“ mobiliųjų žaidimų pasaulyje 2016 metų liepą išsiveržė tarsi milžiniškas ugnikalnis. Praktiškai akimirksniu jis tapo vienu iš populiariausiu visų laikų „Android“ žaidimų, dėl kurio kilo netgi visai nemenkų politinių, kultūrinių ir kriminalinių problemų. Tai yra su „Ingress“ palyginamas papildytosios realybės žaidimas, pageidaujantis, kad vaikščiotumėte realaus pasaulio gatvėmis ir jose gaudytumėte virtualius pokemonus, kuriuos vėliau treniruosite virtualiose sporto salėse, o reikiamų daiktų atsargas papildytumėte „Pokestopuose“. Per neįtikėtinai trumpą laiką žaidimas viršijo praktiškai visus įmanomus „Android“ žaidimų rekordus. Tiesa, gana ilgą laiką žaidėjus erzino dažni serverių sutrikimai, kurie ir iki šiol nėra visiškai išnykę, tačiau jeigu tai jūsų per daug neerzina, „Pokelmon Go“ yra tikrai dėmesio vertas žaidimas. Atkreipkite dėmesį – žaidime yra virtualių daiktų parduotuvėm galinti gerokai paploninti piniginę.

VIDEO: Pokemon Go Review

Atsisiųsti „Pokemon Go“.

„Riptide GP“ serija

Kaina: iki 2,99 Eur

„Riptide GP“ žaidimai tikriausiai yra pačios geriausios lenktynės „Android“ sistemoje. Naujausia šios serijos pramoga yra „Riptide GP Renegade“, kurioje valdote lenktynininką, praradusį visą savo kvalifikaciją po dalyvavimo nelegaliose gatvės lenktynėse. Tad užduotis žaidėjui – sugrįžti į lenktynininkų elitą. Žaidimo puiki grafika, paprastas valdymas ir linksmos gudrybės. Bet turbūt smagiausia tai, kad žaidimo kūrėjai nebandys numelžti žaidėjo pinigų virtualių daiktų parduotuvėse ir negrūs jam įgrisusių reklamų. Tiesa, antrame serijos žaidime parduotuvė egzistuoja, tačiau jos naudojimas toli gražu neprivalomas.

VIDEO: Review: Riptide GP - Renegade (PlayStation 4 & Xbox One) - Defunct Games

Atsisiųsti „Riptide GP“, „Riptide GP2“, „Riptide GP: Renegade“.

„Soulcalibur“

Kaina: 10,19 Eur

„Soulcalibur“ yra vienas žinomiausių žaidimų kompiuteriams skirtų dvikovos žaidimų. Originalusis žaidimas į mobiliuosius įrenginius perkeltas labai vykusiai. Jo grafika yra geresnė nei originalo, o patį žaidimo procesą pamalonina ir „Google Play Games“ galimybės (pasiekimai, reitingų sąrašas), ir įvairūs nauji žaidimo režimai, kaip kad kova per laiką, išgyvenimas, arkada ar be galo sunkus „ekstra išgyvenimas“. Valdymas telefono ekrane yra netikėtai sklandus. Mobiliuosiuose įrenginiuose vargu ar įmanoma rasti jam prilygstančių dvikovos žaidimų. Virtualių daiktų parduotuvės, kaip jau galima spėti iš kainos, nėra.

VIDEO: SoulCalibur Android Review on Nvidia Shield Tablet - Androidizen

Atsisiųsti „Soulcalibur“.

Visi „Square Enix“ žaidimai

Kaina: nuo nemokamų iki 20,99 Eur

„Square Enix“ yra vieni iš geriausios reputacijos žaidimų kūrėjų, kurie nuo pat mobiliosios platformos stiprėjimo pradžios labai rimtai pažvelgė į naujas galimybes. Tad dabar jie turi vieną iš geriausių ir plačiausių „Android“ žaidimų asortimentą. Japoniško stiliaus žaidimų vaidmenimis gerbėjai galės alpti žaisdami „Final Fantasy“, „Dragon Quest“, „Chrono Trigger“ ar „Chaos Rings“ serijos žaidimus – jie visi yra pačios aukščiausios kokybės. Ir tikrai nereikėtų pamiršti „Hitman“, „Tomb Raider“ bei „Deus Ex“ serijų žaidimų, kurie į mobiliąją platformą perkelti ne mažiau sėkmingai. Nenusivils net ir nemokamų žaidimų mėgėjai – jiems „Square Enix“ siūlo „Final Fantasy Brave Exvius“ bei „Mobius Final Fantasy“.

Savo asortimentą „Google Play“ parduotuvėje „Square Enix“ išskaidė į du puslapius: viename – viskas, kas susiję su jRPG stiliumi, kitame – visa kita.

VIDEO: Final Fantasy IX For iOS And Android Review

„Telltale Games“ žaidimai

Kaina: nuo nemokamų iki 5,48 Eur

„Telltale Games“ - neabejotini epizodinių nuotykių žaidimų žanro meistrai, tai įrodantys kiekvienu savo kūrinių. Jų asortimente yra „The Walking Dead“ 1 ir 2 sezonams skirti žaidimai bei atskiras „Michonne“ žaidimas, „Game of Thrones“, „Tales from the Borderlands“, „The Wolf Among Us“ ir „Minecraft: Story Mode“ žaidimai. Visų jų mechanika yra panaši - „point and click“, kai nuo žaidėjo sprendimo priklauso tolimesnis žaidimo scenarijus. Panašus ir šių žaidimų verslo modelis: atsisiuntimas nemokamas, bet jeigu nori sužaisti iki galo – susimokėti teks būtinai. Už tai pramogos užteks tikrai ne vienai dienai. Visi žaidimai išsiskiria puikia grafika, turtinga istorija ir nesudėtingu valdymu.

VIDEO: Telltale's Game of Thrones Review

Atsisiųsti „Telltale Games“ žaidimus.

„The Room“ serija

Kaina: nuo 0,99 iki 4,49 Eur

Naujausias „The Room“ serijos žaidimas susilaukė ne menkesnio susižavėjimo nei jo pirmtakai ir visi jie patenka į geriausiai sukurtų „Android“ žaidimų sąrašą. O nežinantiems, apie ką šie žaidimai apskritai – tai yra nuostabaus grožio galvosūkiai, kuriuos sprendžiant reikės pasinaudoti įvairiais virtualiame kambaryje esančiais objektais.

Pabaigus vieną galvosūkį būnate perkeliamas į kitą kambarį, kur galima rasti dar sudėtingesnį galvosūkį ir neįprastesnių objektų. Ir taip kartojama iki pat žaidimo pabaigos. Trečiame žaidime atsirado padėties išsaugojimas debesyje, galimybė susikurti kelis žaidėjo profilius, skirtingos žaidimo pabaigos. Ir tie patys nuostabūs galvosūkiai, dėl kurių žmonės negailėjo pinigų už 1 ir 2 žaidimo versijas. Žaidime virtualios parduotuvės nėra.

VIDEO: THE ROOM THREE | AppSpy Review

Atsisiųsti „The Room“, „The Room 2“, „The Room 3“.

„This War of Mine“

Kaina: 13,99 Eur

„This War of Mine“ yra toks puikus, kad buvo pripažintas geriausiu 2015 metais išleistu „Android“ žaidimu. Šiame išgyvenimo žaidime vadovaujate keliems civiliams, bandantiems išgyventi karo draskomame mieste. Jums teks priimti sunkius sprendimus, kurių pasekmės gali būti širdį veriančios, tačiau pagrindinis tikslas yra išgyvenimas. Žaidimo grafika puiki, turinio gausybė, o nemenka kaina reiškia, kad viduje žaidimo nieko daugiau pirkti nereikės. Tai yra vienas iš giliausių „Android“ žaidimų, kuris gali gerokai sudirginti jausmus.

VIDEO: A JOURNEY THROUGH HELL | This War of Mine iOS and Android review

Atsisiųsti „This War of Mine“.

„Unkilled“

Kaina: nemokamas

„Unkilled“ - tai naujausias žaidimų studijos „Madfinger Games“ žaidimas, kurio tikslas – iššaudyti zombius. Tie patys kūrėjai kai kam jau gali būti pažįstami pagal tokius pavadinimus, kaip „Dead Trigger 2“ ir „Shadowngun“. Tiesą sakant, „Unkilled“ išstūmė „Dead Trigger 2“ iš geriausių zombių šaudyklių „Android“ sistemoje sąrašo viršūnės. Žaidimo grafika puiki, misijų – daugiau nei 300, daugybė bosų, ginklų, patobulinimų, internetinis režimas keliems žaidėjams. O jeigu turite įrenginį su „Tegra X1“ vaizdo plokšte, galėsite mėgautis neįtikėtino grožio vaizdu. Žaidime yra ir virtualių daiktų parduotuvė, tačiau ji malonumui per daug nekenkia.

VIDEO: UNKILLED launch trailer

Atsisiųsti „Unkilled“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius