Tiesiogiai
2013-01-10 18:36

„Gorilla Glass 3“: toks pat plonas, bet dar tvirtesnis

Kompanija „Corning“ parodoje „CES 2013“ pristatė naują, trečiosios kartos „Gorilla Glass 3“ stiklą, skirtą apsaugoti išmaniųjų telefonų ir kitų įrenginių ekranus nuo smūgių bei įbrėžimų.
„Gorilla Glass 3“ reklama
„Gorilla Glass 3“ reklama / Gedimino Gasiulio/15min.lt nuotr.
Temos: 1 Stiklas

Pristatymo metu „Corning“ atstovas rideno 130 gramų svorio rutuliuką 10 ir 30 laipsnių kampu į įvairius ekranus – konkurentų analogus, ankstesnes „Gorilla Glass“ versijas ir naująjį „Gorilla Glass 3“. Kiti ekranai šio bandymo neišlaikydavo ir suskildavo, tačiau „Gorilla Glass 3“ liko praktiškai nepažeistas. Stiklas atlaikė ir maždaug 45 kilogramų svorio spaudimą į vieną tašką.

Be to, „Corning“ atstovai užsiminė, kad naujosios kartos apsauginis stiklas nebeturės ligšiolinės silpnosios vietos ir nesuskilinės telefonui nukritus ant kampo.

„Gorilla Glass 3“ gamintojams bus pateiktas antrojoje šių metų pusėje, taigi pirmieji įrenginiai su šiuo apsauginiu stiklu turėtų pasirodyti jau šių metų pabaigoje.

Siūlome pasižiūrėti:

VIDEO: Corning Gorilla Glass 3: Hands On | Engadget At CES 2013

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą