Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 07, 11:12

IBM prognozuoja kibernetinės saugos specialistų poreikio didėjimą

JAV užimtumo departamento skaičiavimais, iki 2020-ųjų kibernetinės saugos srities specialistų poreikis išaugs 22 procentais. Bendrovės ieško vis didesnę patirtį turinčių informacijos saugos darbuotojų.
Kibernetinis saugumas
Kibernetinis saugumas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kasmet į elektroninę erdvę perkeliant vis daugiau duomenų, kibernetinė sauga tapo labai svarbia IT srities dalimi tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms. Skaitmeninių atakų skaičius nuolat auga, kinta jų dydis ir pobūdis, todėl saugos specialistų poreikis sparčiai didėja.

IT technologijų milžinė IBM teigia, kad augant darbuotojų poreikiui būtina plėtoti juos ruošiančias programas aukštosiose mokyklose. Įmonė bendradarbiauja su daugiau kaip 200 universitetų, vystančių duomenų apsaugos, kibernetinės saugos švietimo ir tyrimų programas visame pasaulyje – JAV, Vokietijoje, Singapūre, Malaizijoje ir Lenkijoje.

Kartu su IBM parengta Vroclavo ekonomikos universiteto magistrantūros studijų programa ne tik padės studentams įsisavinti naujausias saugos technologijas, bet ir leis tobulintis neseniai Vroclave įkurtame IBM kibernetinės saugos operacijų centre.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką