Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 21d. 12:38

Įdiegus naujausią „Windows“ atnaujinimą, kompiuteris „pakrato kojas“

„Windows Vista“
„Scanpix“ nuotr. / „Windows Vista“
Kompanija „Microsoft“ parekomendavo pašalinti naujausią „Windows“ saugumo sistemos atnaujinimą po to, kai vartotojai pranešė apie „mėlynų mirties ekranų“ (BSOD, Blue Screen of Death) problemą po jo įdiegimo.

Pirmą kartą „Microsoft“ atnaujinimas MS 14-045 pasirodė rugpjūčio 12 d. Jis turėjo pašalinti tris klaidas, įskaitant vieną „Windows“ branduolyje ir vieną, susijusią su pažeidžiamumu šriftuose. Tačiau gana greitai po to „Microsoft“ forume pasirodė pranešimai apie klaidą „Step 0×50“, kuri žinoma kaip „mėlynas mirties ekranas“.

Puslapio „Computerworld“ duomenimis, vos per savaitę forumo skiltis apie atnaujinimo sukeltą problemą sulaukė virš 50 tūkst. peržiūrų, o tai tapo „Microsoft“ techninio palaikymo forumo rekordu. Daugiausia su problema susidūrė „Windows 7“ kompiuterių savininkai.

„Microsoft“ studijuoja sistemų, susijusių su šiuo atnaujinimu, darbą ir pateiks daugiau informacijos, kai tik ji bus prieinama. „Microsoft“ rekomenduoja vartotojams pašalinti šį atnaujinimą. Taip pat imtasi papildomų priemonių ir pašalintos nuorodos į saugumo atnaujinimą, kurio numeris 2982781“, – teigiama kompanijos pranešime.

Ne visi kompiuteriai kenčia nuo minėto saugumo atnaujinimo. Be to, eilė vartotojų sugebėjo atstatyti sistemos funkcionalumą, pasinaudoję funkcija „System Restore“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

FaceIT.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką