Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 21, 10:00

Jau galima parsisiųsti pirmuosius didelius „Windows 11 2022“ atnaujinimus

Vakar vakare „Microsoft“ paskelbė apie „Windows 11 2022“ atnaujinimą – pirmąjį didelį „Windows 11“ atnaujinimą nuo praėjusių metų, kai ši operacinė sistema buvo pristatyta visuomenei, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Windows 11 2022 atnaujinimas
Windows 11 2022 atnaujinimas / Windows

„Windows 11 2022“ atnaujinime „Microsoft“ daugiausia dėmesio skyrė naujovėms keliose pagrindinėse srityse.

Atsižvelgiant į žmonių poreikius ir siekiant taupyti jų laiką, į naująją operacinės sistemos versiją įtraukti pradžios meniu atnaujinimai, sukurta tikslesnė paieška, greitieji nustatymai, valdiklių lentos patobulinimai ir kt.

Sukurtos naujos prieigos funkcijos.System Wide live captions“ operacinėje sistemoje „Windows 11“ leidžia automatiškai generuoti antraštes iš bet kurio garsinio turinio, o balso prieiga „Voice Access“ suteikia galimybę valdyti kompiuterį ir kurti tekstą tik balsu. Funkcionalumas „Natural Voices for Narrator“ tiksliau atpažįsta natūralią žmogaus kalbą, todėl sukuriamas maloniau skambantis garsas, kuris padeda skaityti ar naršyti internete.

Windows/Windows 11 2022 atnaujinimas
Windows/Windows 11 2022 atnaujinimas

„Windows 11 2022“ atnaujinimas, kuriame patobulintas momentinių vaizdų „Snap“ išdėstymas, sukurtos naujosios „Focus“ sesijos, nuo šiol patogiau naudotis opcija „Netrukdyti“, taip pat optimizuoti kompiuterio ir akumuliatoriaus našumai leidžia vartotojams užduotis atlikti efektyviau.

Atnaujinime esanti „Windows Studio Effects“ patobulins vaizdo ir garso skambučius, o „Microsoft Store“ atnaujinimai pagerins vartotojų patirtį naudojantis programėlių parduotuve. Atnaujintoje operacinės sistemos versijoje taip pat buvo sukurtos papildomos žaidimų funkcijos ir įdiegtos kitos naujovės.

Windows/Windows 11 2022 atnaujinimas
Windows/Windows 11 2022 atnaujinimas

Dabartinis atnaujinimas pagerins ir „Microsoft Store“ vartotojų patirtį, įskaitant programuotojams skirtą „Microsoft Store Ads“ pilotinę versiją ir tarptautinei rinkai sukurtą „Amazon Appstore“ plėtinį, kuriame bus galima naudotis daugiau kaip 20 tūkst. „Android“ programėlių ir žaidimų.

Žaidimams skirta „Game Pass“ tiesiogiai integruota į „Windows 11“ per „Xbox“ programą, kurioje žaidimų mėgėjai gali naudotis šimtais aukštos kokybės kompiuterinių žaidimų.

Su nauja valdymo juosta, žaidimų langų optimizavimu ir naujomis HDR kalibravimo galimybėmis dabar kompiuteriuose su „Windows 11“ vartotojai turės daugiau žaidimų funkcijų nei bet kada anksčiau.

Windows/Windows 11 2022 atnaujinimas
Windows/Windows 11 2022 atnaujinimas

Darbo vietoms suteikti daugiau saugumo, valdymo galimybių ir lankstumo. Naujajame „Windows 11 2022“ atnaujinime daug dėmesio skirta kritiškai svarbioms saugumo funkcijoms ir naujoms valdymo priemonėms, kurios didina IT efektyvumą.

„Microsoft Defender SmartScreen“ padės nustatyti ir įspės, jei vartotojas įvedinėtų savo prisijungimo duomenis į kenkėjišką programą.

„Smart App Control“ „Windows 11“ aplinkoje blokuoja nepatikimų ar nežinomų programų, taip pat kenkėjiškų makrokomandų veikimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką