Kalbėdamas apie jų dislokavimą, J. Sullivanas pažymėjo:
„Kalbant apie „Abrams“, mes nusiuntėme jų į Ukrainą. Šių „Abrams“ tankų daliniai iš tikrųjų nenaudoja, nes tai nėra jiems naudingiausia technika šioje kovoje.“
Ukrainos kariuomenės atstovai anksčiau pranešė, kad Ukrainai perduotuose tankuose „Abrams“ nebuvo nusodrinto urano šarvų, be to juose nebuvo ir modernių kovinių modulių ir ryšio sistemų.
Pranešama, kad kai kurie pristatyti tankai buvo neveikiantys ir, prieš pradedant juos naudoti, Ukrainos pajėgoms teko juos susiremontuoti. 2023 m. sausį JAV prezidentas Joe Bidenas paskelbė, kad Jungtinės Valstijos Ukrainai atsiųs 31 tanką „Abrams“, kurie padės suformuoti tankų batalioną.
Pirmoji „Abrams“ partija į Ukrainą atvyko keliais mėnesiais anksčiau nei planuota ir buvo skirta naudoti Ukrainos vasaros kontrpuolime prieš Rusijos pajėgas, skelbė „New York Times“.
Ruošiantis dislokavimui, maždaug 200 Ukrainos karių, vadovaujami JAV, Vokietijoje buvo apmokyti dirbti su „Abrams“. Nepaisant šių pastangų, dėl specifinių konflikto poreikių buvo suabejota tankų efektyvumu Ukrainoje.
Nuo devintojo dešimtmečio pagaminta apie 9 000 „Abrams“ tankų, kurių dauguma tebėra naudojami arba saugomi Jungtinėse Valstijose. Dėl pažangių tankų sistemų ir logistikos reikalavimų jų dislokavimas Ukrainos mūšio lauke tapo sudėtingas, nes dažnai praktiškesnė yra paprastesnė ir lengviau prižiūrima įranga.