Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

2016-ųjų prognozės: kuo nustebins mobiliųjų telefonų gamintojai?

15min pateikia svarbiausių 2016 metų įvykių apžvalgą įvairiose srityse – nuo politikos ar ekonomikos iki sporto, pramogų ar mados. Mobiliųjų telefonų rinka pastaraisiais metais sparčiais plečiasi, ir kokių tendencijų galime tikėtis 2016-aisiais metais?
Mobilieji telefonai
Mobilieji telefonai / Vida Press nuotr.

Per pastaruosius metus  matėme vis daugiau kokybiškesnių ir pigių kiniškų telefonų. „Meizu“ ir „Xiaomi“ pristatė stiprius vidutiniokus, o „Huawei“  su P8 ir „Mate S“ vėl parodė, kad  kinai moka gaminti ir aukščiausios klasės produkciją.

2016 metais galime tikėtis panašių tendencijų – kiniški vidutinės klasės telefonai ir toliau plūs į Europos rinkas, o patys pigiausi modeliai palaipsniui persikels į besivystančias šalis. 

Atnaujintus modelius pristatys ir JAV, Pietų Korėjos, Japonijos ir kitų šalių telefonų gamintojai. Likusius aukštos klasės telefonus su plastikiniais korpusais pakeis metaliniai, didės ekranų raiška, telefonų sparta, atsiras ir daugiau „Android“ įrenginių su „3D Touch“ funkcijos analogais, kurią 2015 metais pristatė „Apple“.

Kiniški vidutinės klasės telefonai ir toliau plūs į Europos rinkas, o patys pigiausi modeliai palaipsniui persikels į besivystančias šalis

Jau 2016 metų pradžioje išvysime atsinaujinusius „Galaxy“ linijos telefonus. Kadangi „Samsung“ „Galaxy S6“ modelius 2015 metais atnaujinto iš peties ir susilaukė teigiamų įvertinimo, didelių dizaino pakeitimų iš „Samsung“ flagmanų nesitikima. Yra gandų, kad korėjiečiai įrenginių gamyboje gali panaudoti naujovišką magniu paremtą lydinį, kuris bus lengvesnis ir geriau praleis šilumą. 

Tradiciškai antroje 2016 m. pusėje sulauksime ir naujo „iPhone “, apie kurį imta spėlioti praėjus vos kelioms savaitėms po „iPhone 6s“ pristatymo.  Technologijų ekspertai mano, kad „iPhone 7“ vizualiai labai skirsis nuo „iPhone 6“ serijos telefonų.  Tikėtina, kad 2016 metais išvysime ir mažesnį 4 colių įstrižainės „Apple“ telefoną - „iPhone 7 mini“. 

Naujų flagmanų laukiama ir iš HTC, „Sony“, „Microsoft“,  tačiau labiausiai smalsumą kursto inovatyvius modelius mėgstantys LG. Sausio pradžioje pasirodys atsinaujinęs „LG G Flex“ su lenktu korpusu,  bus pradėta prekyba neįprastu telefonu LG V10 su dviem kamerom ir dviem ekranais. Nustebinti turėtų ir pavasarį debiutuosiantis LG - G 5.

VISAS 2016-ųjų PROGNOZES RASITE ČIA

Vida Press nuotr./Mobilieji telefonai
Vida Press nuotr./Mobilieji telefonai

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius