Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Lietuvių kuriamas žaidimas dalyvauja pasauliniame konkurse

Ar mėgstate žaisti žaidimus? O galbūt jums patinka leisti laiką mieste arba keliauti po pasaulį? Jeigu taip, lietuvių kuriamas žaidimas „Monster Buster“ bus kaip tik jums!
Žaidimas „Monster Buster“
Žaidimas „Monster Buster“ / „Tag of Joy“ nuotr.

Praėjusį savaitgalį Vilniaus televizijos bokšte vyko „Startup Weekend Lithuania“ renginys, kurio metu apie 30 komandų vystė savo idėjas, mezgė verslus ir rungėsi dėl įvairių prizų. Pirmąją vietą laimėjo „Tag of Joy“ komanda su išmaniesiems įrenginiams skirtu papildytosios realybės žaidimu „Monster Buster“. Jame reikės ieškoti specialių žymeklių visame pasaulyje ir atrasti monstriukus, su kuriais kovos žaidėjo prižiūrimas monstriukas.

Tag of Joy nuotr./Žaidimas Monster Buster
„Tag of Joy“ nuotr./Žaidimas „Monster Buster“

Laimėta pirmoji vieta jaunai „Tag of Joy“ komandai suteikė galimybę varžytis pasauliniuose rinkimuose „Global Startup Battle“, kuriuose yra balsuojama už pačius geriausius pradedančiuosius verslus iš viso pasaulio.

„Labai džiaugiamės laimėję „Startup Weekend Lithuania“. Nuoširdžiai dirbome viso renginio metu, todėl džiugu būti įvertintiems. Nuostabu, kad mūsų idėja ir rezultatas patiko žmonėms, todėl vystysime žaidimą toliau ir tikėsimės gerų rezultatų „Global Startup Battle“ konkurse. Taip pat viliamės, kad žaidimas taps populiariu visame pasaulyje ir suteiks žmonėms galimybę paįvairinti savo laisvalaikį“, – sako vienas iš „Tag of Joy“ įkūrėjų Šarūnas Ledas.

„Global Startup Battle“ rinkimuose šiuo metu vyksta viešas balsavimas, kuriame projektus palaikyti gali bet kas. Penkiolika projektų, kurie surinks daugiausia balsų, pateks į komisijos rankas.

Skatiname palaikyti tautiečius ir balsuoti už juos „Facebook“ tinkle šiam profilyje (norėdami už juos balsuoti turėsite „Pamėgti“ puslapį, tuomet spustelti mygtuką „Vote“ ir galiausiai patvirtinti balsą, paspaudžiant „Go to app“).

Siūlome pasižiūrėti trumpą pristatomąjį žaidimo „Monster Buster“ vaizdo įrašą:

VIDEO: "Monster Buster" Early Presentation Video

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius