Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 18, 23:11

​Mėgstate paskalas? Kelios programėlės padės jums liežuvauti

Jeigu žinote įdomų gandą, paskleisti jums jį gali padėti išmaniųjų telefonų programėlės, leisiančios jums likti anonimu. Programėles pristato „The New York Times“.
„Whisper“
„Whisper“

„Secret“, nemokama „iOS“ ir „Android“ vartotojams, žinoma dėl atsitiktinės informacijos plitimo. Vartotojai gandus skleisti gali anonimiškai – tai paskatina tokios informacijos ar emocijų plitimą, kurios paprastai yra nutylimos. Programėlė yra panaši į „Facebook“, tik nerodo, kas pasidalino tam tikra informacija.

Naudojantis programėle, galima pasirinkti, su kuo nori pasidalinti informacija – tik su draugais, ar skelbti ją viešai.

Naudojantis programėle, galima pasirinkti, su kuo nori pasidalinti informacija – tik su draugais, ar skelbti ją viešai.

„Whisper“ programa skirta mažiau skandalingoms paskaloms. Pavyzdžiui, joje žmonės dalijasi tokia informacija kaip „Aš esu vienišas“, „Aš pavogiau paskutinį pyrago gabaliuką iš šaldytuvo darbe“ ir pan. Kaip ir „Secret“, ši programėlė yra labiau skirta dalintis tekstu, tačiau „Whisper“ pasiūlo fonui tinkantį paveikslėlį.

Ieškant atsitiktinio turinio internete, verta pabandyti ir „Random“ programėlę. Ji parenka straipsnį pagal jūsų įvestą raktažodį. Pavyzdžiui, pasirinkus technologijas, galite gauti straipsnį apie „Microsoft“ ir pan.

Išbandykite ir „Randid“ – dalijimuisi nuotraukomis skirtą programėlę. Jūs galite pasidalinti nuotrauka ir mainais gaunate vieną nuotrauką atgal. Tačiau savo turiniu dalinkitės atsargiai – nors jis ir yra anoniminis, nežinia, kur gali pakliūti, kai ją išpublikuosite.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką