Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 03, 18:11

Mobilioji aplikacija: Virtuali užrašinė „Springpad“

Mobilioji aplikacija „Springpad“ – tai virtuali užrašinė jūsų išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Ji leidžia užfiksuoti, išsaugoti ir pasidalinti informacija, kuri jums svarbi.
Mobilioji užrašinė „Springpad“
Mobilioji užrašinė „Springpad“ / „Google Play“ nuotr.

Įsidiegus programėlę galėsite išsaugoti bet kokią informaciją – įdomių straipsnių ar tinklalapių nuorodas, nuotraukas, prekių brūkšninius kodus, balso priminimą ar muzikos įrašą, vietą žemėlapyje ir t.t.

Esant galimybei, sistema pati papildys jūsų išsaugotus duomenis. Pavyzdžiui, išsaugojus restorano pavadinimą ji pridės adresą ir žmonių atsiliepimus; įrašius filmo pavadinimą – pateiks jo apžvalgą ir artimiausius jo seansus kino teatruose; išsaugoję receptą žinosite, kokių produktų reikia nusipirkti parduotuvėje ir gausite pasiūlymų, kokie gėrimai tinka prie patiekalo; įvedus mėgstamą produktą programėlė informuos apie prekybos centre taikomą nuolaidą ir pan.

Jei aplikaciją įsidiegs ir jūsų draugai ar šeimos nariai, galėsite kaupti naudingas idėjas kartu, planuoti renginius ar išvykas, dalintis mėgstamais receptais, restoranais, patikusiais filmais ir kt.

Naujų idėjų galima semtis naršant kitų „Springpad“ naudotojų įkeltus užrašus, kuriais jie nusprendė pasidalinti viešai.

Be to, savo užrašinę galėsite pasiekti bet kokiu įrenginiu – išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar įprastu kompiuteriu tiesiog interneto naršyklėje, užsukę į svetainę Springpad.com.

Programėlę nemokamai galite atsisiųsti iš „Apple App Store“ ir „Google Play“.

Siūlome pasižiūrėti pristatymą (anglų k.):

VIDEO: Welcome to Springpad - Android App

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką