Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 rugsėjo 17d. 17:52

Moteris tvirtina, kad jos rankinuke savaime užsidegė „Samsung Galaxy Note 9“

„Galaxy Note9“
„Samsung“ nuotr. / „Galaxy Note9“
Niujorko teismui pateiktame ieškinyje nurodoma, kad šio miesto gyventojos rankinuke savaime užsiliepsnojo išmanusis telefonas „Samsung Galaxy Note 9“, rašo cnet.com.

Nekilnojamojo turto agentė Diane Chung savo ieškinyje tvirtina, kad rugsėjo 3 d. naudojosi savo naujuoju telefonu, kai jis tapo „ekstremaliai karštu“. Moteriškė liovėsi naudoti telefoną ir įdėjo jį į savo rankinuką, bet netrukus išgirdo švilpimą ir džeržgimą ir pamatė iš rankinuko besipilančius tirštus dūmus.

Kvynso aukščiausiajam teismui pateiktame ieškinyje D.CHung nurodo, kad telefoną iš rankinuko išėmė išversdama visą rankinuko turinį ant lifto grindų, tačiau įrenginys liepsnoti nesiliovė tol, kol praeivis jo nepaėmė su skuduru ir neįmetė į kibirą su vandeniu.

Incidentas, aprašytas teismui pateiktuose dokumentuose, labai nemaloniai primena košmarą, kurį „Samsung“ patyrė netrukus po to, kai prieš dvejus metus buvo pristatytas „Galaxy Note 7“ telefonas. 2016 metais Pietų Korėjos elektronikos gamintojai buvo priversti visiškai atšaukti šiuos įrenginius iš rinkos po to, kai savaime užsiliepsnojo ar net sprogo dešimtys įrenginių.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad kai kurie pirmosios „Note 7“ telefonų versijos akumuliatoriai buvo netinkamai pagaminti ir šiek tiek suspausti, o pakaitiniuose akumuliatoriuose arba nebuvo izoliacinio sluoksnelio, arba jis buvo pradurtas aštriomis metalinėmis detalėmis. Siekiant išvengti panašių problemų ateityje „Samsung“ sukūrė savo akumuliatorių aštuonių taškų patikrinimo procesą, kuris, anot „Samsung“, „gerokai viršija pramonės standartą“.

Praėjusį mėnesį „Samsung Mobile“ pavdovas DJ Koh leidinio „The Investor“ žurnalistams sakė: „Galaxy Note 9“ akumuliatorius yra saugesnis nei bet kada anksčiau. Vartotojams nebereikia baimintis dėl akumuliatorių“.

Savo oficialiame pareiškime „Samsung“ skelbė: „Savo vartotojų saugumą vertiname labai rimtai ir esame užtikrinti milijonų „Samsung“ įrenginių, kurie yra naudojami Jungtinėse Valstijose, saugumu. Nesame gavę jokių pranešimų apie panašius incidentus, susijusius su „Galaxy Note 9“ įrenginiais ir atliekame šio incidento tyrimą“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką