Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 09, 11:29

Naujoji „Chrome Beta“ pradės krauti puslapį dar prieš paspaudžiant „Enter“

Tobulėjant interneto naršyklių technologijoms, jos vis greičiau užkrauna interneto svetaines – šioje srityje ypač pažengusi „Google Chrome“ naršyklė. Bet kūrėjai nemiega ant laurų ir pristato naująją „Chrome Beta“ versiją, kurioje įdiegta technologija leis dar greičiau pamatyti puslapius naršyklėje.
Interneto naršyklės „Chrome“ logotipas
Interneto naršyklės „Chrome“ logotipas / „Google“ nuotr.

Iš esmės tai yra ta pati jau žinoma funkcija „Instant Pages“, kuri jau anksčiau buvo įdiegta į įvairias „Google“ sistemas. Jos esmė yra tokia, kad norimas tinklalapis pradedamas krauti anksčiau, negu vartotojas jį pasirenka.

Nuo šiol toks patobulinimas veiks ir „Chrome“ naršyklėje – jums rašant adresą eilutėje, „Chrome“ pabandys pasiūlyti jums galimas adreso pabaigas, ir jeigu bus didelė tikimybė, kad vedate dažnai lankomo tinklalapio adresą (pvz., kasdien lankomo naujienų portalo), tada „Chrome“ pradės jį krauti dar prieš jums paspaudžiant „Enter“. Kai kuriais atvejais tai prives prie stulbinančių rezultatų – puslapį naršyklėje matysite vos nuspaudę „Enter“.

Taip pat naujoje versijoje įdiegtas naujas saugumo mechanizmas, kuris tikrins jūsų parsisiunčiamus „.exe“ ir „.msi“ failus – jeigu „Chrome“ nustatys, kad jų šaltinis arba patys failai yra kenkėjiški, apie tai jus įspės.

„Chrome Beta“ naršyklę rasite čia.

Šaltinis: „Chrome Blog“. Parengė: FWD.lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

FWD.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką