Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 08, 10:09

Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas

Kompanija „Microsoft“ meta dideles pajėgas populiarinti savąją operacinę sistemą telefonams „Windows Phone 7“. Niujorko (JAV) centre esančioje Heraldo aikštėje jos užsakymu pastatytas milžiniškas išmanusis telefonas.
Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas
Niujorko centre išdygo milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas / Kadras iš „YouTube“

Telefono aukštis yra beveik 17 metrų, plotis – apie 9 metrai, jo ekrano (tiksliau, kelių sujungtų ekranų) įstrižainė – apie 18 metrų.

Taip „Microsoft“ reklamuoja keturis naujus „Windows Phone 7“ telefonus – „HTC Titan“, „HTC Radar“, „Samsung Focus S“ ir „Samsung Focus Flash“.

Milžiniško telefono ekrane nuolat keičiasi programų ikonos ar žmonių nuotraukos. Kelios ekrano dalys gali būti pasuktos. Atsivėrusioje nedidelėje scenoje tuomet vyksta gyvi pasirodymai.

Kaip pastebi Techland.com žurnalistai, „Microsoft“ smarkiai pakėlė technologijų reklamos kartelę, tad konkurentams teks pasistengti. Pvz., „Apple“ galėtų pastatyti milžinišką „iPhone 4S“, kuriame įdiegta programa „Siri“ atsakinėtų į praeivių klausimus apie orą arba artimiausius restoranus.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašus, kaip buvo pastatytas milžiniškas „Windows Phone 7“ telefonas ir kas vyksta jo viduje:

VIDEO: Time Lapse Build: 6-story Windows Phone

VIDEO: Inside a Giant Windows Phone

VIDEO: Windows Phone Presents Far East Movement

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką