Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

„OnePlus“ rengia pirmą pasaulyje telefoną su „nematoma“ kamera

Išmaniuosius telefonus gaminanti kompanija „OnePlus“ neseniai paskelbė pasauliui pristatysianti pirmąjį savo koncepcinį telefoną „OnePlus Concept One“. Daugiau informacijos iki šiol suteikiama nebuvo, tačiau paviešintas įrenginį pristatantis vaizdo įrašas. Didžiausia staigmena – telefonas turės „nematomą kamerą“, paslėptą po elektrochrominiu stiklu. Kompanija teigia pirmoji ištyrusi tokio stiklo pritaikymą išmaniuosiuose telefonuose ir taip tikisi pakeisti telefonų rinkos standartus, rašoma pranešime spaudai.
„OnePlus Concept One“
„OnePlus Concept One“ / Gamintojo nuotr.

„OnePlus Concept One“ telefone naudojamas elektrochrominis stiklas, kuris gali būti nuspalvinamas elektroniniu būdu. Stikle esančios organinės dalelės, veikiamos elektrinio laukio, gali atkurti įvairiausias spalvas ir atspalvius. Taip už stiklinio telefono korpuso paslepiami galinės kameros objektyvai, kurie vėl tampa matomi tik tada, kai yra naudojami.

VIDEO: OnePlus - Concept One

Taikant kitokią įtampą, šviesos pralaidumo savybės pasikeičia ir stiklas gali nuolat keistis iš permatomo į skaidrų. Tokia technologija jau naudojama aviacijos ir aukščiausios klasės automobilių pramonėje. Ji reikalinga, siekiant sumažinti akinimą, pavyzdžiui, lėktuvo „Boeing 787s“ ir „McLaren 720s“ languose.

Naujasis „OnePlus Concept One“ žiniasklaidai ir vartotojams gyvai bus pristatytas sausio 7–10 dienomis didžiausioje pasaulyje elektronikos parodoje „CES 2020“, Las Vegase. Joje lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti naująjį „OnePlus Concept One“ demonstracinį modelį, bet ir susipažins su „OnePlus“ technologiniais sprendimais, kai tarpusavyje bus lyginami 60 Hz ir 90 Hz atsinaujinimo dažnio ekranai bei demonstruojamas „OnePlus Piano“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius